Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bella Hadid, Kylie Jenner’ın İsrail’i destekleyen bir gönderiyi silmesine neden olduğu için övgü aldı

Bella Hadid, Kylie Jenner’ın İsrail’i destekleyen bir gönderiyi silmesine neden olduğu için övgü aldı

Bella Hadid27. yaş günü eski dostu için unutulmaz bir olay olacak Kylie jenner!

İnternet, modelin büyük gününü, güzellik imparatorunun İsrail hakkında silinen gönderisinin ardındaki algılanan güç olarak onu överek kutladı. Hadid’in ablaları geçmişte Filistinlilere desteklerini dile getirse de arkadaşının farklı fikirleri vardı.

Pek çok Hollywood yıldızının İsrail’i savunduğu, vahşet ve terörizmden duydukları tiksintiyi yüksek sesle dile getirdiği açık.

Hayranlar Bella Hadid’in doğum gününü Kylie Jenner’ın pahasına bir şakayla kutluyor

Yaygın:

Bella Hadid, Kylie Jenner’ın İsrail’i destekleyen bir gönderiyi silmesine neden olduğu için övgü aldı

‘Kardeş Eşler’: Meri Brown ve Kody Brown arasındaki aşk tamamen bitti mi?

50 Cent, Diddy’yi Tupac Shakur’un ölümüyle ilgili trolledi: ‘Avukat zamanı geldi’

Diddy’nin oğlu Justin Combs, DUI savunma anlaşmasında hapis cezasından kurtuldu

11 yaşında bir çocuk Tiger Woods’un önündeki iki deliğe su akıtıyor

9 Ekim’de podyum yıldızı 27 yaşına girdi ve hayranları Jenner’a yönelik eleştirilerle X platformuna çıktı. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Bella Hadid’in gerçekleri ortaya çıkardığını ve grup sohbetinde bunları aydınlattığını biliyorum” dedi.

Bella Hadid, Stanton Social Prime - Las Vegas'ın açılışında

Mega

Benzer düşünceler, bir kadının bir erkeği yere ittiği komik bir videoyu paylaşan Friends hakkındaki bir komplo teorisyeni tarafından da dile getirildi. Bireysel üzerinde yazılı Ve şu klip: “Bella Hadid gelecek moda haftasında Kylie ile buluştuğunda.”

Üçüncüsü, “Açlık Oyunları” dizisinden ana karakter Katniss Everdeen’in (Jennifer Lawrence’ın canlandırdığı) Peeta Mellark’ı (Josh Hutcherson’ın canlandırdığı) yakaladığı bir sahnenin video klibini yayınladı. Bir hayran filmin fragmanına “Bella Hadid, onun hikayesini gördükten sonra Kylie Jenner için geliyor” yorumunu yaptı.

İçlerinden biri, Vogue’un kapak kızı olmaları halinde Jenner ile tüm iletişimlerini keseceklerini doğruladı. Öfkeli bir sosyal medya kullanıcısı, Mohamed Hadid’in baskıdan kaçmakla ilgili açıklamasını paylaşarak, “Eğer Bella Hadid iseniz, numarası engellendi. Babası Mohamed Hadid, savaş sırasındaki hayatını ve kaçmak zorunda kaldığını anlattı” diye bağırdı.

READ  Arjantin'deki Taylor Swift hayranları aylardır stadyumda kamp yapıyor

Modelin babası, “Suriye’de mülteci olduk ve Safed’deki evimizi, barındığımız Yahudi bir aileye kaptırdık… tuhaf bir şey. Ailem ve ben bunu tekrar yapacağız.”

Bir kişi, Hadid’in arkadaşlarını, eski sevgilileriyle çıkarak ve 27 yaşındaki çocuğun memleketi olan Filistinlileri desteklemeyerek berbat insanlar olmakla eleştirdi. Takipçi, “Bella Hadid, Hollywood’un en kötü erkek arkadaşlarına sahip. Bana Kylie’nin İsrail yanlısı olduğunu, Simi’nin The Weeknd’le ve Haze’in de Mark’la (Bella’nın son eski erkek arkadaşı) birlikte olduğunu söylüyorsunuz. Tüm bunlar olurken Lyme hastasıyım. hastalık. -En iyi.”

Bu arada diğerleri, diğer tatlı fotoğrafların yanı sıra Filistin özgürlüğünü destekleyen medya kişiliğinin fotoğraflarını paylaşarak 2022 Yılın Modeli kazananına mutlu bir doğum günü diledi. Bir kişi, “Doğum günün kutlu olsun, Filistinli Prenses Bella Hadid” sloganı attı, “En tatlı melek Bella Hadid’in doğum günü kutlu olsun. Umarım bugün etrafı sevgi ve nezaketle çevrilidir.”

Bir hayran “Bella Hadid, her zaman sevgime ve desteğime sahip olacaksın” diye ilan ederken, bir başka destekçi ise modelin 2021 Cannes Film Festivali’ndeki ünlü kıyafetinin fotoğrafının yanına “Terazi kadınım Bella Hadid’in doğum günü kutlu olsun” yazdı.

Daha fazla tatlı dilek şöyle: “En sevdiğimiz Terazi Bella Hadid’in doğum günü kutlu olsun!” Başka biri iken

Kylie Jenner, İsrail yanlısı bir gönderiyi silerken öfkeli hayranlara rakip olamaz

Çevrimiçi drama, Hamas’ın İsrail’i işgal etmesi ve çok sayıda can kaybına, toplam 900 kişinin ölmesine neden olmasının ardından başladı. Trajedinin ardından Jenner gibi pek çok ünlü İsraillilere desteklerini yineledi. “Kardashian’lara Ayak Uydurmak” mezunu, daha sonra silinen bir Instagram Hikayesi gönderisine aşkından bahsetti.

Kylie Cosmetics’in kurucusu İsrail bayrağının yer aldığı ve şu mesajın yer aldığı bir gönderi yüklendi: “Şimdi ve her zaman İsrail halkının yanındayız. Yıllardır en korkutucu durumlardan biriyle karşı karşıya kalan İsrail halkının yanındaysanız paylaşın.”

READ  Bray Wyatt, WWE'deki geleceğinden korkarak bir hayranla etkileşime giriyor

Paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Gazze’den İsraillilere doğru binlerce roket atıldı, yüzlerce sivil yaralandı ve 300’den fazla kişi öldürüldü, teröristler Gazze’den İsrail’e sızdı ve İsrail Silahlı Kuvvetleri askerlerinin kaçırılıp Gazze’ye nakledildiğine dair doğrulanmamış raporlar var. ” .

Ancak Jenner’ın İsrail’e duyduğu sempati pek çok takipçisinde yankı bulmadı çünkü iş kadını Instagram sayfasında dolandırıldı. Kızgın hayranlar diğerlerini “Life of Kylie” yıldızını takip etmeyi bırakmaya çağırırken, Filistin bayrakları ve şakalar sanatçının sosyal medya platformunu doldurdu.

Kylie jenner

Mega

Los Angeles güzeli bir saat sonra paylaşımı kaldırdığında eleştiri işe yaradı. Geri çekilmeye rağmen hayranlar realite TV yıldızını trollemeye devam etti.