Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ben Affleck, oğlu Samuel ve kızı Amy ile Jennifer Lopez’e desteğini gösteriyor

Ben Affleck, oğlu Samuel ve kızı Amy ile Jennifer Lopez’e desteğini gösteriyor

Ben Affleck, kız arkadaşı Jennifer Lopez’e tam desteğini gösterdi ve oğlu Samuel ve kızı Amy’yi 2022 iHeartRadio Ödülleri’nde İkon Ödülü’nü kabul etmesini izlemek için getirdi.

49 yaşındaki oyuncu, Salı gecesi Los Angeles’taki The Shrine Auditorium’da düzenlenen bir partide 10 yaşındaki oğlu ve 14 yaşındaki kızı Amy tarafından kuşatıldı.

52 yaşındaki Lopez, dekoltesi olan göz alıcı zeytin yeşili elbisesiyle ödülü almak için sahneye çıkarken hepsi de ona baktı.

Destek: Ben Affleck, 2022 iHeartRadio Ödülleri’nde Simge Ödülünü kabul etmesini izlemek için oğlu Samuel ve kızı Amy’yi getirerek kız arkadaşı Jennifer Lopez’e tam desteğini gösterdi.

Sahnede: 52 yaşındaki Lopez, dekoltesi olan göz alıcı zeytin yeşili elbisesiyle ödülü almak için sahneye çıkarken hepsi izledi.

Sahnede: 52 yaşındaki Lopez, dekoltesi olan göz alıcı zeytin yeşili elbisesiyle ödülü almak için sahneye çıkarken hepsi izledi.

Affleck, siyah takım elbise ceketinin altına hafif dağınık bir gömlek giyerek siyah üzerine siyah bir görünümle dışarı çıktı.

Oğlu ve kızı Lopez ile partiye katılırken siyah pantolonla görünümünü tamamladı.

Lopez’in kızı Amy siyah bir polo tişört ve siyah gözlük takarken, Samuel’in kravatsız mavi bir takım elbise giydiği görüldü.

Ben'in görünümü: Affleck, siyah takım elbise ceketinin altına hafif dağınık bir gömlek giyerek siyah üzerine siyah bir görünümle öne çıktı.

Ben’in görünümü: Affleck, siyah takım elbise ceketinin altına hafif dağınık bir gömlek giyerek siyah üzerine siyah bir görünümle öne çıktı.

Samuel, Ben ve Amy: Samuel, kravatsız mavi bir takım elbise giyerken, Lopez'in kızı Amy siyah bir polo tişört ve siyah gözlük takarken görüldü

Samuel, Ben ve Amy: Samuel, kravatsız mavi bir takım elbise giyerken, Lopez’in kızı Amy siyah bir polo tişört ve siyah gözlük takarken görüldü

Çocuklar: Samuel kravatsız mavi bir takım elbise giyerken, Lopez'in kızı Amy siyah bir polo tişört ve siyah gözlük takarken görüldü

Çocuklar: Samuel kravatsız mavi bir takım elbise giyerken, Lopez’in kızı Amy siyah bir polo tişört ve siyah gözlük takarken görüldü

Lopez ödülü, All I Have ve Control Myself şarkılarında işbirliği yapan LL Cool J tarafından verildi.

Bunu gerçekten çok ama çok takdir ediyorum. Keşke sana ödüllerin benim için en önemli şeyler olduğunu söyleyebilseydim, ama bu doğru değil. Ve parlak, ışıltılı şeyleri takdir etmediğimi sanma, çünkü seviyorum! Lopez başladı.

READ  Joe Millionaire'den Kurt Sawers, nihai kazanan için zaten bölünmüş durumda

Yalan söyleyemem, herkes bildiğimi bilir. Ama bunu bu yüzden yapmıyorum. Bu benim için en önemli şey değil. Bunu gerçekten sizin için yapıyorum çocuklar,” diye ekledi.

İşbirliği: Lopez, All I Have ve Control Myself şarkılarında işbirliği yapan LL Cool J tarafından ödüllendirildi

İşbirliği: Lopez, All I Have ve Control Myself şarkılarında işbirliği yapan LL Cool J tarafından ödüllendirildi

Takdir edin: 'Bunu çok, çok, çok takdir ediyorum.  Keşke sana ödüllerin benim için en önemli şeyler olduğunu söyleyebilseydim, ama bu doğru değil.  Ve parlak, ışıltılı şeyleri takdir etmediğimi sanma, çünkü seviyorum!

Takdir edin: ‘Bunu çok, çok, çok takdir ediyorum. Keşke sana ödüllerin benim için en önemli şeyler olduğunu söyleyebilseydim, ama bu doğru değil. Ve parlak, ışıltılı şeyleri takdir etmediğimi sanma, çünkü seviyorum! Lopez başladı

Lopez, hayranlarından söz ederken, “Senin sayende hayatta en sevdiğim şeyi yapabilirim ve bu en harika nimet” dedi.

Bu bana verdiğin bir hediye ve bunun için sana teşekkür etmek istiyorum. Gösteriye gelen, şarkı dinleten, film izleyen ve beni takip eden herkese teşekkür ederim.”

Lopez, kökleri hakkında “Bana Bronx’ta büyüyen küçük bir kızken asla gerçekleşmeyeceğini düşünmediğim bir hayat yaşama fırsatı veren sizlersiniz” dedi.

Konuşma: Lopez çok sayıda hayranı hakkında şunları söyledi: 'Senin sayende hayatta en sevdiğim şeyi yapıyorum ve bu en harika nimet.'

Konuşma: Lopez çok sayıda hayranı hakkında şunları söyledi: ‘Senin sayende hayatta en sevdiğim şeyi yapıyorum ve bu en harika nimet.’

Hediye: 'Bu bana verdiğin bir hediye ve bunun için sana teşekkür etmek istiyorum.  Gösteriye gelen, şarkı dinleten, film izleyen ve beni takip eden herkese teşekkür ederim.

Hediye: ‘Bu bana verdiğin bir hediye ve bunun için sana teşekkür etmek istiyorum. Gösteriye gelen, şarkı dinleten, film izleyen ve beni takip eden herkese teşekkür ederim.”

Hayat: Lopez kökleri hakkında şunları söyledi:

Life: Lopez kökleri hakkında, “Bronx’ta büyüyen küçük bir kızken asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğüm bir hayatı yaşamam için bana her gün fırsat veren sizlersiniz.” dedi.

Hayranlarından şunları ekledi: ‘Bunu benim için yaptı. Bu rüyayı gerçekleştirdin, titriyorum! Bunun için her birinize her zaman minnettar olacağım.

Bunu asla unutmayacağım ve asla hafife almayacağım. Bu yüzden, diğerleri inanmazken, ben inanmasam bile bana inandığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bana gerçekten kim olduğumu öğrettiğin için teşekkür ederim dedi.

READ  Jane Fonda, 80'lerde Bradys için Tom Brady ile çalışırken "tamamen bir yıldız" olduğunu ve dizlerinin "aslında zayıfladığını" söyledi.

Bitirmeden önce, kod kelimesi için yeni bir kısaltma tanıttı: ‘Olumsuzluğu yenebilirim’ ve ‘Size bir şey daha söyleyeyim. Başlamak üzereyim’ diyerek sözlerini tamamladı.

Rüya: Hayranlarından ekledi: Benim için yaptı.  Bu rüyayı gerçekleştirdin, titriyorum!  Bunun için her birinize her zaman minnettar olacağım

Rüya: Hayranlarından şunu ekledi: Benim için yaptı. Bu rüyayı gerçekleştirdin, titriyorum! Bunun için her birinize her zaman minnettar olacağım.”

Bitti: Bitirmeden önce, kod kelimesi için yeni bir kısaltma gösterdi:

Bitti: Konuşmasını bitirmeden önce, kod kelimesi için yeni bir kısaltma önerdi: “Olumsuzluğu yenebilirim” ve “Size bir şey daha söyleyeyim. Başlamak üzereyim” sözlerini tamamladı.

Bir rüya gerçek oldu: Hayranından ekledi, 'Bunu benim için yaptı.  Bu rüyayı gerçekleştirdin, titriyorum!  Bunun için her birinize her zaman minnettar olacağım

Bir rüya gerçek oldu: Hayranından ekledi, ‘Bunu benim için yaptı. Bu rüyayı gerçekleştirdin, titriyorum! Bunun için her birinize her zaman minnettar olacağım.”

Affleck ve Lopez, 2002’nin ortalarından 2004’ün başlarına kadar çıktılar ve nişan iptal edilmeden önce evlenmek üzere nişanlandılar.

Nisan 2021’de ilişkilerini yeniden alevlendirdiler ve Lopez, Temmuz 2021’de tekrar bir araya geldiklerini doğruladı.

Lopez ayrıca ikiz Maximilian David Muniz’i eski kocası Marc Anthony ile paylaşırken, 16 yaşındaki Affleck Violet ve 13 yaşındaki Seraphina eski karısı Jennifer Garner ile nişanlandı.

Flört: Affleck ve Lopez 2002'nin ortalarından 2004'ün başlarına kadar çıktılar ve nişan iptal edilmeden önce evlenmek üzere nişanlandılar.

Flört: Affleck ve Lopez 2002’nin ortalarından 2004’ün başlarına kadar çıktılar ve nişan iptal edilmeden önce evlenmek üzere nişanlandılar.

Yeniden Birlikte: Nisan 2021'de ilişkilerini yeniden alevlendirdiler ve Lopez, Temmuz 2021'de tekrar bir araya geleceklerini onayladı.

Yeniden Birlikte: Nisan 2021’de ilişkilerini yeniden alevlendirdiler ve Lopez, Temmuz 2021’de tekrar bir araya geleceklerini onayladı.

Çocuklar: Lopez ayrıca Amy Maximilian'ın ikizi David Muniz'i eski kocası Marc Anthony ile paylaşırken, 16 yaşındaki Affleck Violet ve 13 yaşındaki Seraphina eski karısı Jennifer Garner ile paylaşıyor

Çocuklar: Lopez ayrıca Amy Maximilian’ın ikizi David Muniz’i eski kocası Marc Anthony ile paylaşırken, 16 yaşındaki Affleck Violet ve 13 yaşındaki Seraphina eski karısı Jennifer Garner ile paylaşıyor

Ailesi: Günün erken saatlerinde Samuel annesi Jennifer Garner ile vakit geçirdi.

Ailesi: Günün erken saatlerinde Samuel annesi Jennifer Garner ile vakit geçirdi.

Coşkulu: Jennifer ve Samuel bu öğleden sonra Los Angeles'ta takılırken görüldü

Coşkulu: Jennifer ve Samuel bu öğleden sonra Los Angeles’ta takılırken görüldü