Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hakim rapçi Gunna’nın kefaletle serbest bırakılmasını reddetti, YSL iddianamesinde RICO davası için duruşma tarihi belirledi – WSB-TV Channel 2

Hakim rapçi Gunna'nın kefaletle serbest bırakılmasını reddetti, YSL iddianamesinde RICO davası için duruşma tarihi belirledi - WSB-TV Channel 2

ATLANTA – Bir yargıç, Young Slime Life (YSL) iddianamesine ilişkin Pazartesi günkü duruşmada Gunna olarak bilinen Sergio Kitchens’a garanti vermeyi reddetti.

Gunna’nın savunma avukatı Steve Sado, 750 bin dolarlık tahvil, elektronik izleme ile ev hapsi, üç mülkün müsaderesi ve Gunna’nın ebeveynlerinin de evlerini kuracağı dahil olmak üzere rapçinin kefalet şartlarının bir listesini önerdi.

NOON’da Kanal 2 Aksiyon Haberleri’nde mahkeme salonundan canlı yayın.

[DOWNLOAD: Free WSB-TV News app for alerts as news breaks]

için Michael Seiden Kanal 2’deDavacı Don Gehry, Gunna’nın YSL’deki kilit kişilerden biri olduğu için tahvilden mahrum bırakılması gerektiğini savundu. Jerry, Gunna’yı liderlik pozisyonunda olmakla ve rakip çetelerin üyelerine darbe indirmekle suçladı.

Gunna’nın avukatı, iddiaları yanlış olarak nitelendirerek karşılık verdi. Ayrıca Gunna’nın hitleri yönlendirmek gibi bir niyeti olmadığını ve hatta rapçilerin telefonlarını bağlamayı bile teklif ettiğini söyledi.

Popüler hikayeler:

Hakim kefaletle serbest bırakılmayı reddetti ve tanıkların güvenliğinden endişe duyduğunu ifade ederek kovuşturmanın yanında yer aldı.

Sado, hakime, müvekkilini listede olmadığı sürece kimsenin görmesine izin verilmeyeceğini söyleyerek yanıt verdi. Ayrıca tüm konuşmaların kayıt altına alınması için para ödeyeceklerini söyledi.

Gunna’nın 9 Ocak 2023 olarak belirlenmiş bir duruşma tarihi var.

[SIGN UP: WSB-TV Daily Headlines Newsletter]

Diğer haberlerde:

READ  Maxim Chmerkovsky, Kiev'de mahsur kaldığını söyledi