Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu geceki çekilişte Powerball ikramiyesi tahminen 1,4 milyar dolara yükseldi

Bu geceki çekilişte Powerball ikramiyesi tahminen 1,4 milyar dolara yükseldi

Eric Verduzco/AP

Powerball ikramiyesi Cumartesi gecesi Powerball tarihinin üçüncü büyük ikramiyesi olan 1,4 milyar dolara yükseldi.CNN

Piyango oyuncularının bu gece büyük kazanma şansı var… Powerball ikramiyesini kazandı Çarşamba günü büyük ikramiyeyi kazananın olmamasının ardından Cumartesi günkü çekilişte tahminen 1,4 milyar dolara yükseldi.

Büyük ikramiye yaklaşık 614,0 milyon dolar. Powerball web sitesine göre. Kazananlar, ödüllerini tek bir toplu ödeme veya 29 yıl boyunca 30 kademeli ödeme şeklinde almayı seçebilirler.

Şanslı bir oyuncu büyük ikramiyeyi kazanırsa oyun tarihindeki en büyük üçüncü büyük ikramiyeyi de kazanmış olacak. Powerball, Cumartesi günü çekilen büyük ikramiyenin aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki beşinci en büyük piyango ödülü olacağını söyledi.

Ancak oyuncuların umutlarını çok fazla yükseltmemeleri gerekiyor: Büyük ikramiyeyi kazanma şansı 292.201.338,00’de sadece 1, Powerball’a göre. Çizim Canlı yayınlanacak Cumartesi günü 22:59 ET.

Powerball’da 19 Temmuz’dan bu yana büyük ikramiye kazanan olmadı Kaliforniya’da bir bilet satıldı 1,08 milyar dolarlık büyük ikramiyeyi kazandı.

Çarşamba günkü Powerball çekilişi, büyük ikramiyeyi kazanamayan üst üste 33. çekilişti. Sayılar 9, 35, 54, 63, 64 ve Powerball 1’di.

Bu şimdiye kadarki en büyük Powerball ikramiyesiydi 2,04 milyar dolarlık ödül Kasım 2022’de bir şanslı bilet kazandı.

READ  Elon Musk, yeni bir platforma ihtiyaç var mı diye soruyor. Twitter'da ifade özgürlüğüne yönelik eleştirilerin ardından