Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu yıl sekiz franchise kartı dağıtıldı

Minnesota Vikings v Green Bay Packers

Getty Resimleri

Franchise kartları vermek için son tarih Salı öğleden sonra geldi ve sekiz takım bu etiketleri zaman dolmadan önce oyuncularına koydu.

Geniş korsan resepsiyonu Chris Goodwin Jaguar müdahaleyi bıraktı kamera robinson Her biri arka arkaya ikinci bir sezon geçişi aldı. 15 Temmuz’a kadar uzun vadeli anlaşmalar imzalamazlarsa, her iki oyuncu da 2023’te sınırsız serbest oyuncu olma yolunda olacak çünkü üçüncü etiket onları oyun kurucu parası kazanmaya hazırlayacak.

Üç dar uç işaretleri aldı. Mike Jesecki yunusların, David Ngoko Brown’dan ve Dalton Schultz Kovboyların yüzdesi, yılı etiket şartlarına göre oynasalar 10.913 milyon dolar alacaktı.

geniş resepsiyon erken Davant Adamsgüvenlik bengalleri Jesse Bates Bu sezon etiketlenen oyuncu grubunu döndürün. geniş gelecek Mike Williams İşaret için aday olarak görülüyordu, ancak bu konuda Chargers ile aynı fikirdeydi. Üç yıllık uzatma son teslim tarihinden önce.

Titanlar Kenara Hücum Harold Landryazizlerin adresini bıraktı Tyrone ArmsteadVatanseverler Cornbeck JC JacksonKardinallerin kenarı Chandler Jonesalıcı geniş ölçüde taşır Allen RobinsonVe azizlerin güvenliği Marcus Williams Şu anki ekipleri tarafından henüz işaretlenmemiş olan en iyi serbest oyunculardan bazıları. Pazartesi günü diğer takımlarla müzakerelere başlayabilecekler, ancak ligin yeni yılı 16 Mart’ta başlayana kadar hiçbir anlaşma resmileşemez.READ  PFT 18. Hafta 2023 NFL Güç Sıralaması