Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Coinbase, kripto para birimi fiyatları düştüğü için büyük kesinti yaşıyor

Coinbase, kripto para birimi fiyatları düştüğü için büyük kesinti yaşıyor

Coinbase kullanıcıları, kripto para fiyatlarındaki yaygın bir çöküşün ortasında endişelere ek olarak, para çekmede zorluk yaşadıklarını bildirdi.

Şirket sorunları doğruladı bir tweette Perşembe. Şirket, “Bazı müşterilerin Coinbase ve Coinbase Pro’da işlem yapma ve hesaplara erişme konusunda sorunlar yaşadığının farkındayız” dedi. “Paranız güvende ve bu konu üzerinde aktif olarak çalışıyoruz. Yakında burada bir güncelleme yapacağız.”

Kısa bir süre sonra şirket, durumun çözülme aşamasında olabileceğini belirtti: “Düzeltmenin uygulanmasının ardından bir iyileşme görüyoruz, ancak ekiplerimiz durumu izlemeye devam ediyor.”

Reddit’teki topluluklarda, kullanıcılar bildirdi Para çekme işlemlerinde yuvarlanan gecikmeler, dengede asılı binlerce dolar bırakarak. Son zamanlarda başka bir kullanıcı, uygulamaya veya web sitesine hiçbir şekilde erişemediklerini bildirdi.

Ayı piyasası sunucularını çökertti mi? Başka bir oku. “Biri hızlı bir ticaret yapmak isterse çok korkutucu.”

Duraklama, kripto para fiyatlarındaki yaygın bir düşüşün ortasında geliyor ve alım satımların ve para çekme işlemlerinin aciliyetini artırıyor. Bitcoin 30.000 doların altına düştü ve ay boyunca değerinin yüzde 25’inden fazlasını kaybetti. Herhangi bir finansal çöküşte olduğu gibi, fiyat düşüşü birçok döviz sahibini varlıklarını satmaya ve birçok kurumun temel finansal altyapısını test etmeye sevk etti.

Önde gelen bir kripto para borsası ve cüzdan hizmeti şirketi olan Coinbase, çöküşten çok etkilendi. şirket Gelirde keskin bir düşüşten bahsettiniz Bu haftanın başlarında, hisse senedi bir hafta boyunca değerinin yarısından fazlasını kaybetti. Kullanıcılar özellikle sarsıldı Para yatırma yoluyla Coinbase hesap sahiplerinin iflas işlemlerinde teminatsız alacaklılar olarak görülebilmesi, görünüşe göre şirket iflas ederse hesaplarından para kaybedebileceklerini ima ediyor. Coinbase CEO’su Brian Armstrong anlaşmazlık iddialarıkullanıcıların parasının risk altında olmadığını söyleyerek.

READ  Tesla CEO'su Elon Musk'ın avukatı, SEC'in federal bir soruşturmadan bilgi sızdırdığını iddia ediyor

Coinbase, yorum talebine hemen yanıt vermedi.