Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Colorado, Mart Çılgınlığı'nda Virginia'yı ezer. Teksas'ın başı dertte mi?

Colorado, Mart Çılgınlığı'nda Virginia'yı ezer.  Teksas'ın başı dertte mi?

Oynar

Colorado'nun Teksas'la randevusu var.

the Rams, Virginia'yı 67-42 mağlup etti Salı günü ilk dörtte karşılaşacağız. Kazanmayla birlikte Colorado eyaleti birinci oldu NCAA turnuvası 2013'ten bu yana zafer – 10 numaralı seribaşı Rams, Perşembe günü NCAA Turnuvası'nın Ortabatı Bölgesi'ndeki 7 numaralı Longhorns'a karşı ilk tur Mart Çılgınlığı maçı düzenledi.

Colorado Eyaleti normal sezonu 22-9'luk bir rekorla tamamladı. Mountain West Konferansı Turnuvası yarı finalinde New Mexico'ya yenilmesine rağmen Rams büyük bir teklif aldı ve 64. sıraya yükseldi.

Colorado Eyaleti baş antrenörü Niko Medved, Virginia'ya karşı kazanılan muhteşem galibiyet hakkında “Bunu hiç hayal etmemiştim. Adamlarımızın rekabete hazır olduğunu biliyordum” dedi. “Burada oynama şansımız oldu, olan bu… Teksas filmini uçakta izleyip tekrar izleyeceğiz.”

Mart Çılgınlığı: NCAA Erkekler Turnuvası İçin 10 Cesur Tahmin

Daha: 2024 NCAA Turnuvası kayıtlarını ve tarihlerini içeren yazdırılabilir March Madness braketi

Texas'ın Mart Çılgınlığı'nın ilk turdaki rakibi hakkında bilmeniz gerekenler:

Colorado Eyaleti Virginia'yı yenerek dördüncü oldu

Colorado Eyaleti, ilk yarıyı 9-0'lık seriyle Virginia karşısında 27-14 önde kapattı. Cavaliers %17.2 saha içi şutuyla, 9'a 2 üçlükle oynadı ve devrenin son 10:30'unda tek sayı bile üretemedi. Öte yandan Rams %50 saha içi şutuyla ve üç sayılık atışlarda 7'ye 3 ile ilk yarıda 13 sayılık üstünlük sağladı.

Rams, ikinci yarıda farkı 25 sayıya kadar çıkardı ve 2019'da NCAA şampiyonluğunu kazanan Cavaliers'ı 67-42 mağlup etti.

Rams forveti Joel Scott 23 sayı, 11 ribaund, Nick Clifford ise 17 sayı, 10 ribaund ve 6 asistle oynadı. Cavaliers guardı Reese Beckman, Virginia'da 15 sayıyla çift haneli rakamlara ulaşan tek oyuncu oldu.

READ  Erik Karlsson, Penguenlerin acısıyla ilgili: 'Çok hayal kırıklığına uğradık'

Cavaliers maçı %25 saha içi ve 3'e 17 üçlükle tamamlarken, Rams %55,3 saha içi ve 5'e 14 üçlük isabetiyle oynadı.

Colorado Mart Çılgınlığı'nda bundan sonra kiminle karşılaşacak?

Rams, Perşembe günü Charlotte, Kuzey Carolina'daki Spectrum Center'da Midwest'in 7 numaralı seribaşı Texas ile karşılaşacak. Kazanan, 2 Numaralı Tennessee ve 15 Numaralı St. Peter's'ın galibiyle karşılaşmak için ikinci tura çıkacak.

Colorado Eyaleti en son ne zaman NCAA Turnuvasına katıldı?

Rams, NCAA Turnuvasında 11 kez yer aldı, en son 2022'de, Colorado Eyaleti, ilk turda 11. sırada yer alarak Michigan'a 6. sıradan mağlup oldu. Colorado Eyaleti, 1969'da Elit Sekiz'e ulaştı ve genel sıralamada Mart Çılgınlığı rekoru -5.12.