Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

UFC yıldızı Conor McGregor bu yaz Michael Chandler ile dövüşeceğine söz verdi

UFC yıldızı Conor McGregor bu yaz Michael Chandler ile dövüşeceğine söz verdi

Conor McGregor, ilk uzun metrajlı filmini yaptıktan nispeten kısa bir süre sonra sekizgene geri dönebilir.

Eski çifte UFC şampiyonu ve spor tarihinin en büyük yıldızı Salı günü ESPN'e verdiği demeçte, bu yaz Michael Chandler'a karşı savaşmak için geri döneceğini söyledi. Kesin tarih ve olay henüz bilinmiyor.

21 Mart'ta Amazon Prime'da gösterime girecek olan Road House'da ilk oyunculuk rolünün tanıtımını yapan McGregor, “Birkaç gün önce tüm sistemlerin çalıştığına dair onay aldık” dedi. “Mac ve The Notorious bu yaz UFC Octagon'a geri dönecek.”

UFC, McGregor'un dönüşünü henüz resmi olarak duyurmadı. Plan, McGregor ve Chandler'ın geçen yıl The Ultimate Fighter realite şovunda karşı karşıya antrenman yaptıklarından bu yana uzun süredir üzerinde çalışılıyor. McGregor daha önce maçın 29 Haziran'da UFC 303'te gerçekleşeceğini söylemişti.

Chandler, geçen ayki WWE'nin “Monday Night Raw” bölümü de dahil olmak üzere sık sık McGregor'a seslendi. UFC ve WWE, Hollywood medya şirketi Endeavour'un sahibi olduğu TKO Group'un halka açık bayrağı altındaki kardeş şirketlerdir.

McGregor, “Kapa çeneni Michael, seni aptal,” dedi. “Adam susmuyor. Onu 'Raw'da gördüm.” “Mike'ı seviyorum, onu yere sereceğim. Mike'ı tutuklayacağım, tamam mı? Sen söylersen yaparım. …Siz söylerseniz, yapılır. Bunu taşımın üstüne koy.

McGregor ilk olarak Ocak ayında dövüşün 185 pound olacağını söylemişti. Kariyerinin çoğunu 145, 155 ve 170 poundda mücadele etti. McGregor Salı günü yaptığı açıklamada, ağırlık konusunda Chandler'la biraz eğlendiğini ve maçın sonuçta hangi sıklet sınıfında yapılacağından emin olmadığını söyledi.

Ne olursa olsun McGregor, ciddi anlamda yeniden eğitime başlayabileceği bir şeye sahip olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

READ  Baker Mayfield'ın pas yüksekliği suçlanacak mı?

“bende vardı [my training] Dubai'de kamp [months ago]McGregor, “Cannes'da bir kampım vardı” dedi. “Hazırlanıyordum ama karşılığında hiçbir şey alamadım. Sonra başka şeyler çıktı ve ben de buna kapıldım. Ama artık her şey başladı. Yani artık ortalığı karıştırmak yok. Geri adım atamam. Şimdi.”

35 yaşındaki McGregor, Temmuz 2021'de Dustin Poirier ile yaptığı kavgada sol bacağını kırdığından beri dövüşmedi. Şu anda New York'ta “Road House” filminin tanıtımını yapıyor ancak kardiyo amaçlı olarak Central Park'ta bisiklete binmeyi planladığını söyledi. antrenman yaptığını ve boks antrenörü Phil Sutcliffe ile zaten pedlere vurduğunu söyledi.

McGregor (22-6), UFC'nin aynı anda ilk çifte şampiyonu oldu ve 2016'da hem hafif sıklet hem de tüy sıklet unvanlarına sahipti. İrlandalı oyuncu, 2017'de boks da dahil olmak üzere dövüş sporları tarihindeki en büyük izleme başına ödemeli programlardan bazılarının başında yer aldı. Floyd Mayweather. McGregor geri döndüğünde son sekiz yıldaki ikinci MMA zaferini arayacak.

Bir sonraki dövüşten sonraki geleceğiyle ilgili olarak McGregor, UFC sözleşmesinde hâlâ iki dövüşü kaldığını söyledi. Las Vegas'taki Sphere'de yapılacak ilk dövüş sporları etkinliği olması planlanan Eylül ayında UFC'nin Meksika Bağımsızlık Günü kartında Chandler ve ardından uzun süredir rakibi olan Nate Diaz ile dövüşmek istiyor.

McGregor, The Sphere'deki Diaz için “Bunun dövüş için mutlak bir mükemmellik olduğunu düşünüyorum” dedi.

Bu kavgalar sonuç verirse McGregor, hangi koşulların ortaya çıkabileceğinden emin olmadığını söyledi.

“Yeni bir anlaşma imzalayalım mı?” McGregor UFC'den bahsetti. “Gidiyor muyum? Serbest bir oyuncu muyum? UFC'yi çok seviyorum. Kalbim UFC'de; kataloğum, hayatım. Şirketteki herkesi, tüm dövüşçüleri, tüm etkinlikleri, tüm gösterileri ve gösterileri seviyorum. 'kartlar' Buna devam etmeyi umuyorum. Bunun neye benzediği hakkında hiçbir fikrim yok.”

READ  Phillies, Cubs dış saha oyuncusu Michael Rooker'ı takas etti ve Andrew Pilati'yi göreve atadı - NBC Sports Philadelphia

McGregor bundan sonra ne olacağından emin olmadığını ancak esas adam olarak filmlerin yanı sıra “daha fazla kavga” olacağını beklediğini söyledi. McGregor, Road House'da Jake Gyllenhaal'la birlikte kötü adamı canlandırıyor. Arnold Schwarzenegger veya Sylvester Stallone gibi farklı filmlerde birden fazla türde rol oynama fikrinden hoşlandığını söyledi.

McGregor, “Kesinlikle benim hakkımda pek çok harika filmin, benzersiz filmlerin olabileceğini düşünüyorum” dedi. “Stallone filmleri, Schwarzenegger filmleri var. Gerçekten McGregor filmleri olabilir ve çok çeşitli filmler olabilir ve bu, oyunu gerçekten aydınlatır.”