Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Compass’tan Hilary ve Mark Katzenberg ile Celebrity Support Turks and Caicos Resort’ta Satışlar Başladı

Compass’tan Hilary ve Mark Katzenberg ile Celebrity Support Turks and Caicos Resort’ta Satışlar Başladı

NEW YORK–(iş teli)–Sandy Point Tatil Köyü ve Marina çalındı Lüks enlem grubu Hyleri ve Marc Katzenberg liderliğindeki Pazar Satışları için Pusula. Lüks vizyoner tatil köyü, Turks ve Caicos’un en büyük ikinci adası olan Kuzey Caicos adasında ve popüler Parrot Cay tapınağından kısa bir tekne yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Bir ila beş yatak odası arasında değişen marina ve okyanus kıyısında villalar ve tam hizmet 4+ yıldızlı bir tatil köyünün avantajlarını ve zevklerini sunan villalar için inşaat öncesi fiyatları 1.025 milyon dolardan başlayan 75 otel süiti satışa sunulmuştur. 2.725 milyon dolar. Süitler 380.500 ila 1.8 milyon dolar arasında başlıyor.

Hilary Katzenberg, “Cennette mülk sahibi olmak, alıcılara yeni bir gelir akışı yaratma veya kendileri için bir cennet parçasına sahip olma seçeneği sunuyor” dedi. “Bu, Kuzey Caicos’ta birinci sınıf eğlence ve yerinde ünlü şef tarafından işletilen bir restoran sunan tek proje. Yani gerçekten hepsini uygun bir fiyata alabilirsiniz.”

Dünyanın en yüksek ücretli şeflerinden biri olan Todd English, bu sonbaharda açılacak bir sahil restoranı ve kulübü işletmek üzere planlanıyor. PBS yemek programlarında yer aldı ve küresel bir mutfak ayak izine sahip. En son plaj hizmeti girişimi Tiki Bar’ı içeriyor.

Todd English, “Kariyerimin bu noktasında sadece gerçekten sıra dışı projelerle ilgileniyorum” dedi. “Amacımız, ek ünlü şefler getirmek ve tesisin doğal güzelliğini, yüksek kaliteli yaşamını ve sınırsız eğlencesini tamamlayan eşsiz bir mutfak deneyimi yaratmaktır.”

Bahamalar’ın yaklaşık 40 mil güneyinde, Turks ve Caicos, doğa severler için favori bir destinasyondur. Karayipler ülkesi yakın zamanda TripAdvisor tarafından en iyi seyahat noktası seçildi ve Birleşik Krallık, Tayland ve Vietnam dahil olmak üzere son derece arzu edilen diğer destinasyonları geride bıraktı. North Caicos, ıstakoz dalışı ve kiteboard gibi birçok açık hava etkinliğine sahip yemyeşil bir adadır. Aynı zamanda Flamingo Göleti ve Kulübe Göleti gibi koruma altındaki alanlara ve doğa harikalarına da ev sahipliği yapmaktadır; ilki dev flamingoların görülebildiği eşsiz bir doğal sulak alan.

READ  UFC ring kızı Red Dela Cruz Turks ve Caicos'ta vücudunu sergiliyor

Sandy Point’teki villalar ve süitler, Luxe Latitudes Pusula Takımı’nın müdürleri Hyleri Katzenberg ve Marc Katzenberg tarafından pazarlanmakta ve satılmaktadır. Hilary, ikinci nesil bir emlakçı ve UCLA mezunudur. 18 yaşında emlakçılık yapmaya başladı. Tanınmış Florida merkezli restoran zinciri TooJay’i kurdu.

Sandy Point Resort and Marina’daki satışlar hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://luxelatitudes.com/sandy-point-resorts-and-villas