Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Crisis Core FFVII Türk, Cissnei Dissidia FFOO’ya katıldı

Türklerin üçüncü bir üyesi artık mevcut Ticidia Final Fantasy Opera Omnia. Güncellemenin ardından, insanlar Kanun 3, Bölüm 7, Kısım 2’yi oynayabilirler. Bunu yaparlarsa (veya yeni pankarttan silahlarından birini alırlarsa), insanlar Cissnei’yi ekleyebilir. Kriz Çekirdeği FFVII onlar Ticidia FFOO Takım.

Cissnei bir sınır forveti Ticidia FFOOona uyuyor Kriz Çekirdeği FFVII Ve Krizden önce FFVII. Shurikan kullanıyor. Story Draw afişinde 90CP Yoidzuki ve LD özellikli kayan yıldız bulunuyor. 70CP rafı, EX Fortune Store’da da mevcuttur. 35 cb Soka ve 15 cb Sanho Shuriken.

Temel yetenekler söz konusu olduğunda, Cissnei’nin hareketi Bladeglint ve Threatening Ember’ı içeriyor. İlki, BRV ve HP maruziyeti ile ilgili bir saldırıdır. ATK ve mBRV gücünü artıran ve Cissnei müttefiklerinin takip saldırılarını takip etmesine izin veren Wild Rekka durumunu kullanır. Tehdit Ember ayrıca BRV ve HP hasarını da ele alır. Bunun bir parçası olarak, hedefin etrafındaki düşmanlara da saldırır. Bladeglint gibi, Wild Reck’e bağlıdır. Bu boyutunu artırır.

İşte Cisney (ve Sock) oyun içi fragmanı.

Cisney’e dayanan bir elbise de var. Kriz Çekirdeği FFVII Menşei. 36,99 dolara, insanlar 9.000 mücevher ve mayo ekstra pantolonunu içeren şık bir gardırop sandığı alabilirler. Geçmişte, Jack ayrıca mayolar aldı.

Türklerin diğer iki üyesi oynayabilir Ticidia FFOO. İnsanlar Reno ve Rude’u da ekleyebilir.

Ticidia Final Fantasy Opera Omnia Android ve Apple iOS cihazlar için kullanılabilir. Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII PlayStation Portable’da oynayın.

READ  Net Insight için Türk Telekom Kilometre Taşı