Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dak Prescott ve Brass Cowboys, Trey Lance’in 49ers Takası Sonrasındaki Samimi Duygularını Paylaşıyor – NBC Sports Bay Area & California

Dak Prescott ve Brass Cowboys, Trey Lance’in 49ers Takası Sonrasındaki Samimi Duygularını Paylaşıyor – NBC Sports Bay Area & California

Dak Prescott, Dallas Cowboys’un başka bir oyun kurucuyu takaslayacağını bilmiyordu ama Cuma günü 49ers’tan Trey Lance’i alma hamlesi onu şaşırtmadı.

Tecrübeli oyuncu bu hamle hakkında ilk olarak Cumartesi günü Cowboys’un Las Vegas Raiders’a karşı oynadığı sezon öncesi maçından sonra konuştu ve gazetecilere Lance’in katılımının neden mantıklı olduğunu anlattı.

Prescott, “Açıkçası bunun bir iş olduğunu anlıyorum. O birinci sınıf bir yetenek ve siz her zaman takımınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz” dedi. “Ama orası ön büroydu, bu yüzden onu herhangi bir takım arkadaşı gibi karşılayacağız ve bizi daha iyi hale getirmesini umuyoruz ve tek bir hedefimiz olduğunu bilerek ona geri dönmeye devam edeceğiz.” takım olarak.”

Lance, 49ers koçu Kyle Shanahan’ın, geçen sezon QB1’de başladıktan bir yıl sonra Brock Purdy ve Sam Darnold’un ardından takımın 3 numaralı oyun kurucusu olacağını söylemesinin ardından Dallas’a dağıtıldı. Ancak sakatlıklar Lance’in gelişimini engelledi ve 23 yaşındaki oyuncu, San Francisco’dan 2023’te kendisine mümkünse başka bir yerde şans bulmasını istedi.

Şimdi Lance, Cowboys’un Prescott ve Cooper Rush’ın ardından 3 numaralı oyun kurucusu olduğu varsayılıyor, bu da takımın şu anki 3 numaralı oyun kurucusu Will Grier’ın sıra dışı olduğu anlamına geliyor. Cumartesi günü sahayı aydınlattıktan sonra Grier muhtemelen Lance’in de dahil olduğu Dallas kadrosunda yer almayacak. Prescott maç sonrasında kalbinin ve aklının Greer’da olduğunu söyledi.

Prescott, “Bu adam işi batırdı” dedi. “Bu Will.” “Will buraya geldiğinden beri böyle. Sahaya çıkıp bu performansı göstermesi harikaydı ve umarım ligin geri kalanı da bunu görür ve fark eder.”

Cowboys koçu Mike McCarthy maçtan sonra gazetecilere Lance’in satın alınmasından heyecan duyduğunu söyledi.

McCarthy, “Sanırım ne zaman personelinizin notlarına güvenme fırsatınız olursa olsun, o kesinlikle tüm organizasyonlarda son derece saygı duyulan bir adamdır ve bizimkinde de durum farklı değil” dedi. “Bunun zamanlaması zor.”

READ  Kolej futbolu puanları, sıralamalar, önemli noktalar: 8 No'lu TCU, 17 No'lu Kansas Eyaletini geride bıraktı, hala yenilmedi

McCarthy, maçtan sonra gazetecilere konuşurken gözleri puslu olan Greer’in performansını övdü.

Greer, “Oyunumun kendini ifade ettiğini düşünüyorum” dedi. “Ben her şeyden önce bir ekip üyesiyim… Sonuçta mesele rakamlarla ilgili. Bu sadece kaydolduğum işin bir parçası. Zor, zor çünkü insanlarla yakınlaşıyorsun. Ama Aynı zamanda ben iyi olacağım, herkes iyi olacak.”

Lance ve Grier’in geçen hafta keşfettiği gibi NFL zorlu bir iş olabilir. Ancak her takımın aklında yalnızca gelişme hedefi vardır ve Cowboys’un sahibi Jerry Jones, 2020 NFL Draftında Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts’u kaçırdıktan sonra bir Prescott varisi bulduğundan emin görünüyor.

Jones Cumartesi günü gazetecilere verdiği demeçte, “İki yıl önce Philadelphia’daki oyun kurucuya bakıyorduk” dedi. “Eğer elimize düşmüş olsaydı, onu işe alırdık. Planımız, mümkün olduğunda, ancak nadiren gerçekleşirse, işe alma tercihimizde yer alabilecek kadar yüksek kalitede birine sahip olmak.

“Heyecanlıyız [Lance]”.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin