Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Edotech Business Coursera – Kişiler – Randevular’da Sue Turk Genel Müdür Atandı

Sue Turk, Coursera Genel Müdürü

Edutech Apparel Coursera, Sue Turk’ü Avustralya ve Yeni Zelanda Genel Müdürü olarak atadı.

Coursera’dan önce Fujitsu, Cornerstone OnDemand, NetLinkz Ltd ve Rubicor Group’ta üst düzey yönetici pozisyonlarında bulundu.

Şirkete göre, Coursera’nın Avustralya ve Yeni Zelanda’daki yatırımını derinleştirmede stratejik bir rol oynayacak ve üst düzey kurumlar, yüksek öğretim kurumları ve devlet kurumlarıyla ortaklaşa bölgedeki potansiyel kapasite sorunlarını ele almaya odaklanacak.

Coursera, Udemy, Skillshare, Masterclass ve Udacity gibi şirketlerin gelişmekte olan eğitim sektöründe 350 milyar dolar değerinde erken, güçlü konumlar yaratmaya çalıştığı, büyüyen eğitim platformu işletmelerinden biridir. on yıl, adım Northridge Ortakları.

Yatırım bankacıları Northridge Partners’a göre, “Mikro-öğrenme, büyüyen bir e-öğrenme biçimidir ve dijital olarak ilgilenen, ancak okuldan ve üniversiteden daha yüksek düzeyde bir rahatlık ve çevrimiçi tercih ile ayrılan zamansız öğrenci nesline fayda sağlamaya hazırdır.

“Profesyonel gelişim işletmeleri için, bu dijital olarak ilgilenen grup, özellikle McKinsey & Co’nun iddia ettiği gibi hedeflenen bir ortamdır. Öğrenmenin geleceği, yaşam boyu istihdam ve sürekli büyüyen bir ekonomiye uyum sağlama ihtiyacı ile ilgilidir.”

Avustralya ve Yeni Zelanda, Corsera için ana pazarlar olarak ortaya çıktı. 1,2 milyondan fazla kayıtlı öğrenci ve 60’tan fazla şirket siteyi zaten kullanıyor.

Durk, bölge genelinde Coursera’nın Kurumsal İş Pazarlama Stratejisi ve Geliştirme – İş Dünyası için Coursera, Kampüs için Coursera ve Hükümetler için Coursera adlı yeni rolünde.

READ  Premier Misic'in genç Turks ve Caicos Adaları'na JAGS Günü'nde bir mesaj - Magnetic Media

Turk’e göre, “Kapasite geliştirmeye yönelik yeni yaklaşımlar ve işletmeler, hükümet ve üniversiteler arasındaki güçlü işbirliği, Avustralya ve Yeni Zelanda’nın dijital ekonomide iyi konumlanması için çok önemli olacak. Bu girişim, eşitlik sağlamak, yeteneklere erişimi iyileştirmek ve kapsayıcı bir iyileşme sağlamak için yeni yollar açabilir.

Asya Pasifik Coursera Genel Müdürü Raghav Gupta şunları söyledi: