Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Greeley City Polis Şefi topluluğu yarı finalistlerle foruma davet ediyor – Greeley Tribune

Greeley Şehir Müdürü Raymond Lee, topluluğu Greeley’in bir sonraki polis şefi olmak için düşünülen dört adayla buluşmaya davet ediyor.

Şehir, Greeley sakinlerinin geri bildirimde bulunmaları ve işe alım sürecini ilerletmek için dört yarı finalistle tanışmaları için bir açık foruma ev sahipliği yapacak – Bryce Johnson, Ernest Morales III, Adam Dirk ve Richard Worley. Etkinlik, bir şehir açıklamasına göre, Çarşamba akşamı 6-7: 30pm arasında, City Center South, 1001 11th Avenue, Greeley’deki Council Chambers’da gerçekleşecek.

Raporda, eski polis şefi Mark Jones’un Eylül ayında emekli olmasının ardından, yeni bir polis şefi seçmeye yönelik planlama sürecinin Ocak ayında başladığı belirtildi. Şubat ayında şehir, 20 Mart son tarihine kadar boşluğu doldurmak isteyenleri işe almaya başladı ve 12 eyaletten 23 başvuruyla sonuçlandı.

Yetkililer, duyuruya göre şehir turları, şehir personeli ile toplantılar ve adayların topluluğu, departmanı ve tüm Greeley’i tanıma fırsatlarını içerecek olan üç günlük yerinde görüşme için dört aday seçti. .

Polis Şefi görevi için dört yarı finalist:

Fiyat Johnson

Johnson polis kariyerine Alaska’daki Juno Polis Karakolunda başladı ve Ağustos 2017’de Idaho Falls Polis Şefi olmadan önce dört yıl görev yaptı.

Aslen Salt Lake City’den olan Johnson, Polis Şefi olarak görev yapmadan önce, 21 yıl boyunca gözetleme komutanı, taktik komutanı ve büro şef yardımcısı olarak üst düzey bir pozisyonda bulundu.

Price Johnson (Greilly City’nin izniyle)

Ayrıca Johnson, yedi yıl boyunca ABD Deniz Kuvvetleri Yedek İstihbarat Analistiydi. Utah Üniversitesi’nden lisans derecesine, Brigham Young Üniversitesi’nden kamu yönetimi alanında yüksek lisans derecesine ve FBI Ulusal Yönetim Enstitüsü’nden bir dereceye sahiptir.

Ernest Morales III

Mount Vernon Polis Departmanı’nın kısa süre önce emekli olan ilk komiser yardımcısı Morales, bu kuşak altında 31 yıllık devriye, istihbarat ve idari deneyime sahip. Daha önce, Bronx ve Queens’deki 51 New York Şehri Konut Komisyonu geliştirmesinin emniyet ve güvenliğinden sorumlu icra memuru olarak ve şehrin 042 kampüsünde yardımcı müfettiş ve komutan olarak zaman geçirdi.

READ  Meskadya Türkleri de onlara katıldığı için 15 binde Türk vatandaşları sınır dışı edildi.

Bronx’ta günlük 500.000 yolcunun güvenli bir şekilde taşınmasından ve uyuşturucu uygulama, devriye hizmetlerinde teğmen ve içişlerinde çavuş olarak hizmet veren kapsamlı deneyiminden sorumlu Transit Bürosu Bölge 12 Başkanı.

ABD Deniz Kuvvetleri Yedek subayı olan Morales, John J. Suç Adalet Koleji’nden yüksek lisans derecesine, New York-Saratoga Springs Eyalet Üniversitesi’nden polis idaresi alanında lisans derecesine ve FBI Ulusal Akademisi’nden bir dereceye sahiptir.

Ernest Morales III (Greilly'nin izniyle)
Ernest Morales III (Greilly’nin izniyle)

Adam Durk

Şehrin şu anki geçici polis şefi olan Durk, 22 yıldan fazla kolluk deneyimine sahip ve uzun süredir Greeley’de ikamet ediyor ve polis memuru. FBI Ulusal Akademisi’nden lisans derecesine, ceza adaleti alanında yüksek lisans derecesine ve Kuzey Colorado Üniversitesi’nden sosyoloji alanında lisans derecesine sahiptir.

Durk, 1999 yılında bir polis memuru olarak Greeley Polis Departmanına katıldı. 2013 yılında teğmenliğe terfi etmeden önce 2007 yılında idari kariyerine başladı. 2007 yılında Çavuş Gözetim Dedektifi olarak kolluk kuvvetleri devriye operasyonlarını denetledi.

2018 yılına kadar Durk başkan yardımcısı olacak. Liderlik sorumluluklarına ek olarak, organizasyonel politika ve uygulamaların planlanmasına ve geliştirilmesine yardımcı olur. Uzun süredir Greilly Polis Departmanında görev yapıyor ve aynı zamanda dedektif ve devriye memuru olarak görev yapıyor.

Richard Worley

Baltimore Polis Albayı olan Worley, 23 yıl boyunca departmanda çeşitli üst düzey görevlerde bulundu. 1998 yılında Baltimore’da göreve başladı ve Karakol Subayı, Çavuş, Yarbay, Yüzbaşı, Binbaşı, Yarbay ve Albay rütbelerine terfi etti.

Suç Soruşturma Bölümü başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca, Cinayet Bölümü, Kentsel Hırsızlık Bölümü, Özel Soruşturma Bölümü ve Emri Önleme Bölümü’ne nezaret etmekle görevlendirildi.

Richard Worley (Greilly'nin izniyle)
Richard Worley (Greilly’nin izniyle)

Devriye komutanı da dahil olmak üzere önceki pozisyonlarda, 1.500’den fazla personelden oluşan bir birime komuta etti ve şehirdeki önemli olaylar için olay komutanı olarak görev yaptı.

READ  Tripodvisor'a göre 2022 için Dünyanın En İyi 10 Plajı

Worley, Oklahoma City Üniversitesi’nden ceza adaleti alanında lisans derecesine sahiptir ve birkaç kanun uygulama kursunu tamamlamıştır.