Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Essence Fest’in başarısız olmasının ardından Türk ve PG ticaret sahneleri

Essence Fest’in başarısız olmasının ardından Türk ve PG ticaret sahneleri

Hayranlar, Hot Boys’un 2024 Essence Fest’te kutuda nakit rekorlarının 30. yılını kutlamasını bekliyordu. Katılımcılar ve canlı yayın izleyicileri, dört üyenin de New Orleans’taki etkinliğe katılamamasından dolayı hayal kırıklığına uğradı.Hayranların yalnızca BG ve Juvenile’i birlikte performans sergiledikleri için Turk’ün festivale katılmaması dikkat çekiciydi. Lil Wayne, Hot Boys üyelerine sahnede katılmak yerine solo bir set yaptı.

Gerçekleşmemiş özetleme PG aramak Gösteriden sonra Türk. Turk, 9 Temmuz Salı günü verdiği video yanıtta Fiji’nin düşmanlığını sorguladı.

Turk, “PG bana göre çok saygısızdı kardeşim” dedi. “Eğer sana gerçekten bir şey yaptıysam kardeşim, geri çekildiğini göremiyorum [what] Bu. Eğer gerçekten sana bir şey yaptıysam, ne olduğunu bilmiyorum. Bulamıyorum. Bir yalanı hafife alamam. Ve birçok insan hikayeyle koşuyor.

Şöyle devam etti: “Homi geçen yaz ne yaptığımı bildiğimi söyleyen bir açıklama yaptı. Bu durumdan bahsetmiyorum bile, kısa tutmaya çalışacağım. Ama geçen yaz ne yaptığımı biliyorum. Birlikte parti yaptığımızda Homie’nin Hot Boys’un tekrar bir araya gelmesinden bahsettiğini duydum. [B.G.] … ama Hot Boys’un yeniden bir araya gelmesini dostum olmadan hiç fark etmedim.##>

BG, Turk’ün geçen yaz Hot Boys’un buluşmasını mahvetmek için ne yaptığını asla açıklamadı.

BG Instagram Live’daki gösteri sonrası Randle, “Bu b####’daki tek n#### değil” dedi. “Kendi başına getirdi. N#### bir sürü kürek s### yaptı.”

READ  AB, Anguilla, Bahamalar, Turks ve Caicos'ları vergi kara listesine ekledi

Turk, sorunlarını zaten çözdüklerini düşünerek BG Turk’ü üzecek ne yaptığını anlamıyor ve BG hapisteyken Hot Boys’un yeniden bir araya gelme davetlerini geri çevirdiğini belirtiyor.

“BG olmadan yeniden bağlanamazsınız ve sanırım ben oradayken pek çok insan bunu uydurdu. [saying] Bunu” diye açıkladı Turk. “Bunu kalbimin iyiliğinden yaptım… bir kere bile değil kardeşim, [did] Herhangi bir şey için PG’nin adını kullanmaya çalışıyorum.

Şöyle ekledi: “Eğer dostum olursa buna saygı duyarım. ‘Dürüst olmak gerekirse Homi beni takip ettiğinde [on social media] Muhtemelen birkaç hafta önce ona mesaj attığım için… En iyisini düşünüyorum. Ve işte yine başlıyor.

Turk, Essence Fest’i Hot Boys üyesi arkadaşları için “gururlu bir an” olarak nitelendirdi. Etkinlikte herhangi bir kırgınlık olduğunu reddetti ancak yokluğuyla ilgili çevrimiçi tartışmalar nedeniyle kendini konuşmak zorunda hissetti.


##>
##>