Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jimmy Turk, CGCC’nin yeni beyzbol koçu seçildi

Jimmy Turk, CGCC’nin yeni beyzbol koçu seçildi

Chandler, Arizona’daki Chandler-Gilbert Community College, eski Arizona bağları olan deneyimli bir Division I koçu olan yeni baş beyzbol koçu Jimmy Turk’ü duyurmaktan heyecan duyuyor.

Türk, eski “erken kalkan yol alır” sözüne yeni bir anlam getiriyor. Coyotes için, 2024-25’te ilk aşamaya veya ötesine ulaşanlar sakızlı bir solucan alacak. Oral Roberts bu teşviki üniversitede koçluk yaparken yarattı.

Bu jest, Altın Kartalların antrenmanı sırasında ülke çapında dikkat çekti.Taban vuruşunu kaydeden oyuncuya tatlı bir ikram verildi.

“Onları Haribo yapıyor. Onlara ikiz yılan deniyor” dedi.

Türk, bir Yerli Owasso, Oklahoma, bir Bölüm I okulu olan ORU’da dört sezonu beyzbol koç yardımcısı, ilk temel koçu olarak ve işe alım çabalarına yardımcı olarak geçirdi. O Ve Gummy Candy ilk rekoruyla ORU’yu 52-14’e çıkardı Erkekler Koleji Dünya Serisi 45 yıl sonra ortaya çıktı. Altın Kartallar konferans oyununda 21 maçlık galibiyet serisi de dahil olmak üzere 23-1 kazandı ve takım 0,300 vuruş ortalamasına ve 721 vuruşa ulaştı.

Turk şimdi markasını ve gizli malzemesini Chandler’a getiriyor.

Yeni CGCC beyzbol koçu olarak Turk, Coyotes’un National Junior College Athletic Association (NJCAA) Dünya Serisi arayışlarında liderlik etmeye çalışacak. Coyotes, Bölge 1 Şampiyonası’nda oynayarak ve ACCAC Yılın Oyuncusu ödüllerini (Easton Bryant) kazanarak güçlü bir yılı geride bırakıyor.

Coyotes, 2023-24’te genel olarak 36-23’tü ve 0,315 takım vuruş ortalamasına sahipti. Program, Arizona Community College Atletizm Konferansı’nda toplam sayı (490), vuruş sayısı (612), vuruş sayısı (426), ekstra taban vuruşu (188) ve toplam baz (919) bakımından birinci oldu. Türklerin güçlü bir hücumu olacak.

Ayrıca South Mountain Community College’da beş yıl yardımcı antrenör olarak çalışmış olduğundan çöle de yabancı değil. South Mountain, görev süresi boyunca bir noktada ulusal sıralamada yer aldı ve Division I programlarına geçen 50 oyuncuya ve üç MLB seçimine koçluk yaptı.

READ  Kuzey Amerikalı bir aile, Turks ve Caicos Adaları'nın plajlarına bayılıyor - Manyetik Medya

CGCC, eşi Krista ve oğlu Kingston ile birlikte onu ağırlamaktan heyecan duyuyor.