Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FFVII The First Soldier’a Reno ve Turks kostümleri eklendi

iki yeni giysi Mevcut bir süre için FFVII: İlk Asker, Renault ve Türklere benzer Final Fantasy VII’nin yeniden çevrimi. Ek olarak, oyuncular bu süre zarfında Electro-Mac Çubuk ve Çubuk Omuz Pedi İfadesini elde edebilirler. Emode, 28 Kasım 2021’de Doğu’da saat 20.00’de (2:00 CEST) mağazadan ayrılacak, hem giysiler hem de elektro-Mac çubuğu ertesi gün aynı saatte ayrılacak.

Reno elbisesi 1800 Shinra kredisi için bir paket halinde gelecek. Bu paket, karakterin tüm takım elbisesini, gözlüklerini ve küpelerini içerecek. Promosyon ürünleri Reno saç modeline sahip bir karakter gösterse de pakete dahil değildir. Hem erkek hem de kadın oyuncu karakterleri kıyafeti donatabilir. Ayrıca Türk takım elbisesi 1500 shinra krediye mal oluyor. Türklerin kostümleri de hem erkek hem de kadın karakterler için kullanılabilir.

Son olarak, Elektro-mag Çubuk hançer kaplaması 1200 Shinra Kredisine mal olur. Bununla birlikte, Çubuk Omuz Pedi İfadesi, günlük bakkaldan satın alınması gereken bağımsız bir güzellik ürünüdür. Omuz ifadesinin maliyeti 600 shinra kredisidir. Oyuncuların ifadeyi kullanmak için bir elektro-Mac çubuğuna ihtiyaç duyup duymadığı belli değil.

Aşağıdaki ekran görüntülerinde Renault kostümüne ve Türk kostümüne ve ayrıca Rod ve Rod omuz yastığı ifadesine iyi bir göz atabilirsiniz.

Square Enix tarafından yayınlandı FFVII İlk Asker 19 Kasım 2021’de lansmanı yapıldı, 24 saatte 1 milyonun üzerinde indirmeyi aştı. Oyunun lansmanı ile şirket ayrıca Tiffany, Cloud, Hojo ve Rufus kıyafetlerini içeren tarife paketleri yayınladı. Bilinen bazı sorunları gidermek ve standart bir joystick seçeneği eklemek için yaklaşan bir güncelleme de planlanıyor.

READ  Turks ve Caicos Tours'un Yeni İcra Direktörü

NS FFVII İlk Asker Reno ve Turks Outfit ile Electro-mag Rod 29 Kasım 2021’e kadar mevcut olacak. Çubuk Omuz Pat ifadesi 28 Kasım 2021’e kadar mevcut olacak.