Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Handfield Enterprises, ilk özel sektöre ait turizm kurulu ile Turks & Caicos’ta yerel turizmi canlandırmak için 47 milyon $ yatırım yaptı

Handfield Enterprises, ilk özel sektöre ait turizm kurulu ile Turks & Caicos’ta yerel turizmi canlandırmak için 47 milyon $ yatırım yaptı

Fort Lauderdale, FL / AccessWire / 16 Mart 2023 / Handfield Enterprises, Turks & Caicos’ta iç turizmi teşvik etmek için ilk özel sektöre ait turizm kuruluna 47 milyon $ yatırım yaptı. Lansmandan sonra gelir Turks ve Caicos Inc’in En İyileri., ülke ekonomisini iyileştirmek ve küçük işletmeler için daha kârlı bir topluluk oluşturmak için kurulmuş bir kuruluş. Handfield Enterprises Inc. Kurucu ve CEO Nathaniel Handfield liderliğinde, yapay zeka, fintech ve turizm altyapısı uzmanlarının yanı sıra ABD, İngiltere ve Karayipler’den 30 eski üst düzey hükümet yetkilisinden oluşan bir danışma kurulu oluşturdular. , havacılık, pazarlama, kitle iletişim araçları ve web 3 geliştirme. Ekibin danışmanları, işletmelere başarılı olmak için ihtiyaç duydukları kaynakları ve desteği sağlamak için Turks ve Caicos Adaları hükümeti ile birlikte çalışacak.

Handfield Enterprises ile ortaklaşa, ilk Rolls Royce Turks ve Caicos’a geldi.

Handfield Enterprises Inc., Turks ve Caicos Adaları’nın 2021’deki rekor turizm başarısında önemli bir rol oynamaktan gurur duyuyor. oldu Turizm Kurulu temsilcisi, “Salgına rağmen ziyaretçi girişleri 2021’in son çeyreğinde 2019’un aynı dönemine göre neredeyse yüzde 5 artarken, gayrimenkul satış hacmi yüzde 158,5 gibi şaşırtıcı bir artış gösterdi” dedi.

Yeni turizm kurulu, ülke ekonomisini yeni zirvelere taşımak ve gezginlere benzersiz düzeyde lüks ve konfor sağlamak için yenilikçi teknolojik çözümler kullanarak ülkedeki her işletmeye ücretsiz giriş sağlamaya hazırlanıyor. Karayipler. Nathaniel Handfield, “Best of Turks and Caicos Inc.’i piyasaya sürmekten ve girişimcilere ve Adalara ekonomik rönesans ve sınırsız potansiyel yolculuğuna çıkma fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz” diyor.

Kurul ayrıca, ülkedeki her işletmeyi listelemek için Web3 olanaklarına sahip benzersiz bir web ve mobil platformun oluşturulduğunu duyurdu. Kolayca. Bu ücretsiz platform, ülkedeki her işletmeye bilgilerini güncelleme, yorumlara yanıt verme, hizmetlerini satma ve dünyanın dört bir yanındaki turistlerle doğrudan iletişim kurma yeteneği verecek.

READ  Çin, Ukrayna krizinde her zaman barışın destekçisi olmuştur; Son Suudi Arabistan-İran Diyaloğu Küresel Güvenlik Girişiminin Net Uygulaması: Dışişleri Bakan Yardımcısı

Hakkında: Handfield Enterprises Inc. Büyük Türk uyruklu Nathaniel Handfield tarafından kurulan hükümetlere hizmet veren özel bir istihbarat teşkilatıdır. Hükümetler ve özel istihbarat arasındaki boşluğu doldurmak amacıyla Turks ve Caicos Adaları’nda kuruldu.

Medya ayrıntıları
Web Sitesi URL’si: https://handfieldenterprises.com/
Şirket Adı: Handfield Enterprises
e-posta adresi: [email protected]

Kaynak: Handfield İşletmeleri