Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeremy Irons, Alex’in (Jennifer Aniston) babası olarak The Morning Show’a katılıyor

Jeremy Irons, Alex’in (Jennifer Aniston) babası olarak The Morning Show’a katılıyor

Sabah programı Dördüncü sezonun kadrosuna ikinci bir Oscar ödüllü oyuncuyu ekliyor. Jeremy Irons, ilk gösterimi Apple TV+’ta yapılacak olan dizide başrol oynayacak. Alex Levy’nin (Jennifer Aniston) babası Martin Levy’yi canlandıracak. Irons, 4. Sezon’dan yeni ekip arkadaşı Marion Cotillard’a katılıyor.

Martin’in gelişinin getireceği aile dramı, UBA’nın teknoloji şirketi Paul Marks’ı (Jon Hamm) başarısız satışı ve rakip NBN ile potansiyel birleşme sonrasında mücadele eden Alex’in işindeki baş ağrısını muhtemelen daha da kötüleştirecektir.

Yıldızlar/yönetici yapımcılar arasında Aniston, Reese Witherspoon ve Media Reese yer alıyor. Sabah programı Bu dizi sabah haberlerinin acımasız dünyasını araştırıyor. Dizide ayrıca Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Bateman, Greta Lee, Hamm ve Nicole Beharie de rol alıyor. Julianna Margulies gelecek sezon geri dönmeyecek.

the Son üçüncü sezon izleyici sayısında yıllık bazda bir artış elde etti Sabah programı Bu yıl 29. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde en çok aday gösterilen dizi oldu.

Kerry Erin tarafından geliştirildi. Sabah programı Yapımcılığını Media Res Studio, Hello Sunshine ve Echo Films üstleniyor. Filmin yürütücü yapımcılığını Media Res aracılığıyla Michael Ellenberg, Echo Films aracılığıyla Aniston ve Kristin Hahn ve Hello Sunshine aracılığıyla Witherspoon ve Lauren Neustadter üstleniyor. Mimi Leder yönetmen ve yürütücü yapımcıdır; Charlotte Stoudt yürütücü yapımcı ve dizi sorumlusudur. Micah Schraft ve Xander Lehman da yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Irons, Akademi Ödülü, Emmy Ödülü, Screen Actors Guild Ödülü, Tony Ödülü ve Altın Küre Ödülü’nü kazandı. Yakın zamanda bir filmde rol aldı arıcı Daha sonra sınırlı dizide görülecek Monte Cristo KontuAlexandre Dumas klasiğinin son uyarlaması. Irons, CAA tarafından temsil ediliyor.