Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hedefin Yeni Bahar Tasarımcısı seti 15 dolardan başlıyor

Hedefin Yeni Bahar Tasarımcısı seti 15 dolardan başlıyor

Bahar kesinlikle havada ve sıcak havaların dönüşünden daha iyi bir şey yok Tasarımcı Yaylı Hedef Koleksiyonu.


Target bu sezon üç tasarımcıyla bir araya geldi. Noel’deVe kamışVe Agua Benedita, yalnızca sınırlı süreli kapsül tonozları için özel parçalar oluşturmak için. Koleksiyonlar şu anda mevcut, ancak Target’ın merakla beklenen tüm tasarımcı ürünleri gibi, hızlı bir şekilde tükenecekleri kesin.


Her koleksiyon kendine özgü bir lezzet sunarken, baştan sona kumsal enerjisinin yanı sıra canlı baskılar ve renk patlamaları bekleyebilirsiniz. Sanal alışveriş sepetinizi harekete hazır hale getirdiğinizde, aşağıdaki gibi öğeleri arayın: Ada baskılı mayoyayın Akışı üstleri sar ile eşleşen eteklerve ekose gibi aksesuarlar çanta taşımak, tüm sezon boyunca her yere yanınızda götürebileceğiniz. Her tarza ve bütçeye uygun parçalar var ve fiyatları 15$ ile 48$ arasında değişiyor. En iyi kısım? Çoğu seçenek 35 $ veya daha düşük bir fiyata mevcuttur. Yeni koleksiyonlardan parçalar, daha büyük boyutların yanı sıra XXS ila 4X ve 00 ila 30W boyutlarında gelir.
Havalar hala ısınmaya devam ederken, bahar ve yaz gardırobunuzu sizi rahat ve serin tutacak görünümlerle güncellemenin tam zamanı. Bunlar hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin Tasarımcılar işbirliğiVe aşağıda favorilerimizden bazılarını satın alın.


READ  Japonya Merkez Bankası tahvil getirilerini sabit tutmak için müdahale ederken Yen düşüyor

Fe Noel x Hedef

Tasarımcıdan bu modaya uygun marka Felicha ″Fe ″Noel Karayip mirasından ve “hayatı güzelleştirme” felsefesinden güçlü bir şekilde etkilendi. Adadan ilham alan cesur baskılara, metalik boyaya ve stil ile konforu birleştiren akıcı tasarımlara sahiptir. Mayolar, plaj örtüleri ve uyumlu takımların yanı sıra aşağıdakiler gibi yaza hazır aksesuarlar da bir arada. Tığ işi çantalar.


Amaç

Satın al! V Noel x Target palmiye yaprağı elbise45 dolar; hedef.com


Amaç

Satın al! Fe Noel x Target metalik tek parça mayo45 dolar; hedef.com


Çubuk x hedef

ile gardırobunuza eğlenceli parçalar ekleyin. Çubuk koleksiyonu Kurucular ve ömür boyu sürecek arkadaşlar, Purna Khato ve Phoebe Vickers’dır. Yaz, markanın büyük boy çiçek desenleri ve fırfırlı ve fistolu kenarlar içeren dokuma tasarımları dahil olmak üzere eğlenceli baskıları denemek için mükemmel bir zaman. Parçalar, kurucularının Hindistan’dan New York’a bağlantılarının olduğu anlamlı yerleri yansıtıyor. Ve bunun gibi güneş gözlüğü takarak gözlerinizi korumayı unutmayın. kedi gözü çerçeveleri.


Amaç

Satın al! Rode x Target’tan kabarık kollu önden bağlamalı elbise30 dolar; hedef.com

READ  Petrol, ABD borç anlaşmasını telafi eden ekonomik gerilimlerle düşüyor


Amaç

Satın al! Road x Target Zegna büyük boy çiçek desenli çanta35 dolar; hedef.com


Agua Benedita x Hedef

Agua Benedita tasarımları plajdan ilham alan sokak giyimi içeren Kolombiya doğumlu ikili Catalina Alvarez ve Mariana Hinestroza’dan gelen bir etikettir. Markanın Kolombiya kültürünü bünyesine katması, aşağıdakiler gibi ürünlerde bulunan çiçek baskıları dizisine yansır: üstleri sar Ve Hafif tepsiler. Karadan ve denizden ilham alan stillere sahip kıyafet ve aksesuarlarla bir tuşla yaza hazır olacaksınız.


Amaç

Satın al! Agua Bendita x Target Şakayık Botanik Baskılı Tulum45 dolar; hedef.com


Amaç

Satın al! Agua Benedetta x Target avuç içi desenli boyundan bağlamalı mini elbise35 dolar; hedef.com


Daha fazla ilkbahar ve yaz stili için kaydırmaya devam edin. Yeni hedef tasarımcı koleksiyonlarıancak bedenler yakında tükeneceği için favorilerinizi hemen alın.


Amaç

READ  Google, Fed'in önündeki gergin hisse senetlerine yardımcı oluyor

Satın al! Fe Noel x Target tığ işi mini tote çanta30 dolar; hedef.com


Amaç

Satın al! Büyük boy kağıt çiçek desenli Rode x Target midi elbise35 dolar; hedef.com


Amaç

Satın al! Agua Bendita x Target volan kollu çiçek desenli tek parça mayo45 dolar; hedef.com


Amaç

Satın al! Agua Bendita x Target Deep Sea Desenli Mikrofiber Plaj Havlusu20 dolar; hedef.com


Amaç

Satın al! Road X Target Retro Kedi Gözü Güneş Gözlüğü15 dolar; hedef.com


İyi bir anlaşma sever misin? PEOPLE’ın alışveriş bültenine abone olun En son satışlardan, ayrıca ünlülerin modasından, ev dekorasyonundan ve daha fazlasından haberdar olmak için.