Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hikayeye göre 17 Ekim haftası için haftalık burç yorumları

Hikayeye göre 17 Ekim haftası için haftalık burç yorumları

Bugün 97 yaşına girecek olan ünlü Terazi Angela Lansbury.
Fotoğraf Çizimi: Preity Kinha; Fotoğraflar: Getty

cumartesi gecesi geç, Satürn Korku, Sınırlamalar ve Sorumluluk Gezegeni – nihayet yaklaşık beş aylık geri gidişini sona erdirecek. Bu süre zarfında, muhtemelen zorluklarla karşılaştınız, kendinizle ilgili rahatsız edici gerçekleri hesaba katmak zorunda kaldınız. Evren tüm hilelerinizi seslendirdi, verdiğiniz sözleri tutmanızı ve kendinize anlattığınız ilginç hikayeleri sorgulamanızı istedi. Şimdi bu bir dosya olduğuna göre retrograd dönem Bitti, kullanmayı öğrendiklerinizi koymanın zamanı geldi. Geçen yarım yılın garip zorlukları boşuna değildi. Sizi ileriye götürüyorlar, dürüst ve cesur olmayı öğretiyorlar.

Şu anda, hayatınız çok fazla. Belki iş stresli, ilişkileriniz gergin veya ruh haliniz başa çıkamayacak kadar yüksek. Bu hafta, yaşadığınız stres ve mutsuzluğun büyük bir kısmının, kendi başınıza üstesinden gelebileceğinizden fazlasını üstlenmekten kaynaklandığını unutmayın. Bağımsızlığına ne kadar değer verirsen ve başkalarından tükenmiş hissetmekten ne kadar nefret edersen et, bazen bunu başarmanın tek yolu yardım istemektir. Sen sadece insansın ve insanların birbirine ihtiyacı var. Tek başınıza yapmaya çalışmayın.

Son zamanlarda, yakın ilişkilerinizi sürdürmenin tek yolunun kendinizi aşkta “kolaylaştırmak” olduğu görülüyor. Şefkatle muamele görmek veya arzuyla bakılmak için, önce kendinizin zor kısımlarını – inatçılığınızı, çelişkilerinizi – gizlemeyi gerekli buldunuz. Ancak bu hafta, bu takasın buna değmediği her zamankinden daha net hale gelecek. Aslında, bu gerekli değildir. Kendiniz için ayağa kalktığınızda ve olduğunuz gibi layık olduğunuzda ısrar ettiğinizde bağlantılarınızın güçlendiğini göreceksiniz.

Herkes için her şey olamazsın. Bunun doğru olduğunu biliyorsun. Bununla birlikte, bazen kendinizi yolunuza çıkan herkesin – tanıdıkların ve yabancıların – hayranlığını veya onayını almak için mücadele ederken bulacaksınız. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bazı insanlar tarafından nefret edilme veya yanlış anlaşılma ihtimaliniz yüksek ama sizin işiniz bunu perspektifte tutmak. Ne de olsa saygı duymadığınız veya karşılığında değer vermediğiniz kişiler tarafından takdir edilmemek ne büyük bir kayıp? Evrensel olarak beğenilmek zorunda değilsiniz. Önem verdiğiniz insanlara odaklanın.

READ  Pop şarkıcısı ve 'Grace' yıldızı Olivia Newton-John, 73 yaşında öldü.

Kendinizle ilgili hayal kırıklığı hissettiğinizde, başkalarından güvence arama eğilimindesiniz. Hayatınız size derinden hayran olan, mucizeler yaratabileceğinizi bilen ve bunu size söylemeye can atan insanlarla dolu. Sorun şu ki, harici doğrulama sizi tek başına koruyamaz. Olabildiğince cesaret verici olsa da, kendine inancın yerini tutmaz. Bu nedenle, bu hafta kendinize güvenin: Küçük, hesaplanmış riskler alırsanız, muhtemelen karşılığını alacaklardır. Yavaş yavaş, en büyüğünü alabilirsin, gerçekten ne kadar güçlü olduğun hatırlatılana kadar, tekrar inanana kadar.

İşiniz, karmaşık hisleriniz ve kendiniz ve dünyadaki yeriniz hakkında yoğun şüpheler altında ezilmiş hissediyorsunuz. Zor görevlerle ve zor sorularla yüzleşmenin değeri vardır, ancak diğer her şeyi dışlamamak gerekir. Pervasızlık ve boş zaman senin olamaz Tam dolu hayat, ama onlar da kaçırmamalı. Bu hafta, sizi hedeflerinize yaklaştırmayacak veya dünyayı daha iyi hale getirecek hiçbir şey yapmayan ve kesinlikle sizi mutlu etmekten başka bir amacı olmayan bir adım attığınızdan emin olun. En azından bir süreliğine, tek işini dinlenmeye ayır.

Son zamanlarda en küçük işler bile yönetilemez hale geldi ve küçük şeylerin bile imkansız olduğunu hissettiğinizde daha büyük hedeflerinizi sorgulamaya başlıyorsunuz. Bir projeden, bir ilişkiden ya da geleceğiniz için bir hayalden vazgeçmenin zamanının gelip gelmediğini merak etmeye başlıyorsunuz. Yol çok engebeli görünüyor ve sürekli azim maliyeti çok yüksek. Bazen en akıllıca hareket tarzı o Gelgitle savaşmayı bırakmak için ve bırakmaya kararlıysanız, bunun için gidin. Ama çitin üzerindeyseniz, bu hafta buna sadık kalın. Koşullar henüz değişebilir. Kendinizden vazgeçmeyin.

Başkalarına karşı her zaman yardımsever, yetkin veya anlayışlı olmanın sorunu, bu özellikleri düzenli olarak kabul etmeye başlamalarıdır. Nezaketiniz o kadar doğal görünmeye başlar ki, harcanan çabayı gözden kaçırırlar. İnsanlar karşılık vermeleri gerektiğini unutuyor. Bu hafta çözüm, sevdiklerinizi desteklemeyi bırakmak değil (en azından size bunun için iyi bir sebep sunmadıkça değil), kendiniz ve ihtiyaçlarınız hakkında konuşmaktır. Olduğunuzdan daha talepkar olun. Biraz gürültü yap. Şu anda ihtiyacınız olanı almanın tek yolu bu olabilir.

READ  Wordle İpuçları 260 - Wordle'ın 6 Mart yanıtını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Wordle için üç kılavuz | Bugünün Oyunları | eğlence

Son zamanlarda, beceriksiz, bilgisiz ve sömürüldüğüm tüm zamanlar için ıstırap çekiyorum. Farklı bir şekilde yapabilmeyi dilediğin çok şey var ve dilediğin her şeyi yakında bileceksin. Geçmişte naif olmasaydınız, daha akıllıca seçimler yapmış olsaydınız, bugün hayatın tamamen farklı olacağını hissetmemek zor. Bu hafta, hatırlamaya çalışın sözde Hata yapmak, utanmak, fikrini değiştirmek ve sonra tekrar değiştirmek. Bazen yanılmak hayatınızı mahvetmez. o. o o hayat ve sen iyisin

Geçtiğimiz aylarda dünya, kendinizi ve hayatınızı yeniden değerlendirmenizi sağladı. Düşündüğünüzden daha tuhaf, daha vahşi veya daha yoğun olduğunuzu fark etmiş olabilirsiniz. Kendi başınıza takip ettiğiniz hedefin hiç de istediğiniz gibi olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Kimliğini sorgulamak istikrarı bozuyor ama seni yok etmeyecek. Anahtar, bu hafta, kendinize sadık kalmak. Gördüklerini görmezden gelemezsin ve ne yaptığını bilmiyormuş gibi davranamazsın. Düşüncelerinizi göz ardı etmeyin. Sizi yeni (ve nihayetinde daha tatmin edici) bir aşamaya yönlendirmelerine izin verin.

Başkalarının size ne kadar destek vereceğine güvenebileceğinizi ve kendiniz için ne kadar yapmanız gerektiğini bilmek zor. Çünkü arkadaşların seni ne kadar severse sevsin ve istiyor Ve sizin için orada olmak için, ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlamak için her zaman zamana, yeteneğe veya içgörüye sahip olmadıklarını keşfettiniz. Onların da kendi hayatları ve sorunları var. Bu hafta, içgüdünüz, sorunu kendi başınıza çözmek için tüm yolu ters yöne çevirmek olabilir, ancak bu da gerçekçi değil. Kusurlu olsa bile, başkalarının size olan sevgisini kabul edin. Hayatınızı daha iyi hale getirir.

Hayatınızın düzenliliği tarafından kapana kısılmış hissediyorsunuz. Günlük rutininiz tatmin edici değil; Macera ve Dünya’daki zamanınızın değişmesini istiyorsunuz sorun. Aynı zamanda bunun gerçekçi olmadığından ve hayal kırıklığına alışmanız gerektiğinden şüpheleniyorsunuz. Ama bu doğru değil. Mutsuzluğa teslim olmayın. Bunun yerine, istediğiniz hayatı yaratmak için hayal gücünüzü, zihninizi ve irade gücünüzü kullanın. Zor, imkansız değil. İhtiyacınız olan tüm becerilere ve cesarete sahipsiniz, bu yüzden kendinize güvenin.

READ  Kanye West'ten JPMorgan Chase, Yeezy Brand ile bağlarını kesti

Bir noktaya kadar olumsuz duygular faydalı olabilir. Düşünmeden konuştuğunuzda, gerçekleri yanlış anladığınızda veya yanlışlıkla birini incittiğinizde kendinizi suçlu hissetmek yanlış değildir. Ama çoğu zaman (bu hafta olduğu gibi) utanç tarafından yutulmak çok kolaydır. Sizi daha iyi olmaya veya gergin ilişkileri düzeltmeye zorlamak yerine, tamamen geri adım atmak, kendinizi gizlemek istemenizi sağlar. Herkesin pişman olacağı şeyler yaptığını ve söylediğini hatırlamaya çalışın. Bu işte yalnız değilsin. ne münasebet. Başkaları tarafından doğru yaptığınız şeyi yapmak için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve onlar bunu bilir ve bunun için sizi severler.

Okumak haftalık burçlar 10 Ekim haftası için haftalık burçlar 24 Ekim haftası için önümüzdeki Pazar online olacak.

Claire Comstock Guy’ın Kitabını Alın, Madam Clairevoyant’ın Yıldızlar RehberiŞu anda dışarda.


Hepsini Göster ↓