Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hileciler maçların başına dert olmaya devam ederken MW3 oyuncuları çözüm talep ediyor

Hileciler maçların başına dert olmaya devam ederken MW3 oyuncuları çözüm talep ediyor
John Esposito

MW3'teki hile salgını giderek kötüleşti ve oyuncular hile salgınıyla mücadele etmenin yollarını düşünüyor.

Activision, tüm modlarda hilecilerle mücadele etmek amacıyla 2021'de tamamen yeni bir hile önleme sistemi olan Ricochet'i tanıttı.

İki yıl sonra, hem MW3 hem de Warzone'un çok sayıda hileciden muzdarip olması nedeniyle hile karşıtı yazılımların yükselişte olduğu görülüyor. Öyle bir noktaya geldi ki bazıları Oyuncular başkalarının olup olmadığını bilemez Açıkça hile yapıyorlar ya da oyunda iyiler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

23.000'den fazla hesabın yasaklandığını belirten resmi güncellemenin ardından MW3 oyuncuları, hilecilerle mücadele için ek önlemler almayı kendi görevlerine aldılar.

COD oyuncuları MW3'teki hile sorunlarıyla mücadele etmenin yolları üzerinde beyin fırtınası yapıyor

sonraki Bu da MW3'ün durumunu yansıtıyorKasım ortasından bu yana 23.000 hesabın yasaklanmasıyla MW3 oyuncuları hilecilerle mücadele etmek için neler yapabileceklerini düşünmeye başladı.

İmzalanması el becerisi Ücretsiz ve şunları edinin:

Daha az reklam|Karanlık mod|Oyun, TV, Filmler ve Teknoloji Programları

En üstteki yorumda şunlar yazıyordu: “Sıralama için, yasaktan sonra yeni hesapların saldırıya uğramasını önlemek için sıralamayı yalnızca 100+ seviyeye ulaştıktan sonra kullanılabilir hale getirmeyi düşünmeliler.” Valorant veya Rainbow Six Siege'de de buna benzer sistemler mevcut ve oyuncuların temel hesap gereksinimlerine ulaşana kadar oynamasını engelliyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Öte yandan bazıları, doğru şekilde programlanmadığı sürece “öğreniyor” gibi görünen hile önlemeyi övdü. Diğerleri çapraz oyun geçişinin kaldırılmasını veya durdurulmasını eleştirdi. Bunun dışında, oyuncu güveninin tüm zamanların en düşük seviyesinde olması nedeniyle konuşma bir kez daha 'beceri sorunu' iddialarına dönüştü.

Bir yandan 23.000 hesabın yasaklanması iyi bir başlangıç ​​gibi görünüyor. Ancak MW3'ün Aralık ayındaki ücretsiz hafta sonunu hesaba katarsanız, hile yapanlar için bu sadece bir damla gibi görünüyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ricochet hızla gelişirken birçok oyuncu MW3 ve Warzone'daki hile sorununun kontrolden çıktığını düşünüyor. Daha fazla haber çıktıkça ve oyundaki yasaklı hilecilerin sayısı artabileceğinden bizi takip etmeye devam edin.