Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hogwarts Legacy Leak, oyunun ilk kez Nintendo Switch’te çalıştığını gösteriyor

Hogwarts Legacy Leak, oyunun ilk kez Nintendo Switch’te çalıştığını gösteriyor

Hogwarts Legacy’nin Nintendo Switch’teki oynanış görüntüleri, hayranların oyuna erkenden el atmasının bir sonucu olarak nihayet mevcut.

Hogwarts Legacy birkaç gün içinde 14 Kasım’da Switch’te yayınlanacak ancak yayıncı Warner Bros. Oyunlar ve geliştirici Avalanche Software, garip bir şekilde diğer platformlarda mevcut olmasına rağmen oynanışa dair tek bir bilgi bile paylaşmadı.

Reddit kullanıcısı Talhelfg 7 Kasım’da oyunun kutulu versiyonunu erkenden aldıklarını açıkladılar ancak 38 saniyelik bir oynanış videosu yayınladılar. x/twitter Her iki pozisyon da hızla küme düşmeden önce. İnternetin varlığı, videonun çoktan viral hale geldiği anlamına geliyor ve X/Twitter kullanıcısı Jose Morales Ros, sızdırılan oynanışı aşağıda görebileceğiniz şekilde yeniden yayınladı.

Oynanış çok kısa olduğu için pek bir şey göstermiyor, ancak oyuncu karakterinin herhangi bir yavaşlama veya diğer performans zorlukları olmadan koştuğunu ve büyü yaptığını gösteriyor.

Hogwarts Legacy on Switch’ten Hogwarts sınıflarındaki büyülü sınıfları, Kara Göl’ün yanında oturanları ve oyundaki bazı kötü adamları ve canavarları gösteren yalnızca altı ekran görüntüsü daha önce paylaşılmıştı.

Hogwarts Legacy, Mart 2022’de Switch için duyurulmuştu ancak PlayStation 5 ve Xbox Series için duyurulmuştu. Daha güçlü konsol sürümleriyle birlikte piyasaya sürülmedi; bunun yerine mevcut Kasım tarihine geri gönderilmeden önce Temmuz 2023 için bir Switch sürümü belirlendi.

Hogwarts Legacy kolaylıkla Şubat ayının en çok satan oyunu ve ardından o dönemde 2023’ün en çok satan oyunu oldu. Mayıs ayı itibarıyla 15 milyon kopya sattı ve Warner Bros. Milyar dolarlık keşif. Transseksüel karşıtı görüşlerini açıkça dile getiren yaratıcı JK Rowling ile olan ilişkisi nedeniyle başarısı tartışmalara karıştı.

READ  Apple bu hafta yükseltilmiş çiplere sahip yeni iPad modellerini duyuracak

10 Eylül incelememizde IGN şunları söyledi: “Hogwarts Legacy neredeyse her bakımdan bir Harry Potter RPG’sidir. [we’ve] “Her zaman oynamak istedim.”

Ryan Dinsdale, IGN’de serbest çalışan bir muhabirdir. Bütün gün The Witcher hakkında konuşacak.