Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Katy Perry'nin Kelly Clarkson'un “Wide Awake” şarkısını coverlamasına tepkisi.

Katy Perry'nin Kelly Clarkson'un “Wide Awake” şarkısını coverlamasına tepkisi.

Ölümcül izleyiciler olarak Kelly Clarkson Gösterisi Şarkılarının Grammy Ödüllü sunucu tarafından seslendirilmesinden kimsenin güvende olmadığını zaten biliyorsunuz. Ancak Kiliuki'nin son kurbanı şarkıcıya onay damgasını vurdu.


Salı günü Kelly Clarkon, Katy Perry'nin “Wide Awake” şarkısının güçlü ve sade cover'ını paylaştı. Programının müzik yönetmeni Jason Halpert'in eşlik ettiği şarkıcı, Kylieuke cover şarkısını yavaşlattı ve şarkıyı akustik olarak seslendirerek etkileyici vokal aralığının ön plana çıkmasını sağladı. Yorumu sosyal medyada hızla sevgi kazandı ve sonunda Perry'nin dikkatini çekti, Perry de övgülere katılmaktan kendini alamadı.


“Pekala, bunu bir daha söyleyemem.” Perry şaka yollu yorum yaptı Yetkili tarafından yayınlanan performans videosunda Kelly Clarkson Gösterisi Instagram.


Kelly Clarkson ve Katy Perry.

Kelly Clarkson Gösterisi; Katy Perry/YouTube


Yorum 6.000'den fazla beğeni aldı ve pek çok hayran Perry'ye şarkıyı canlı söylerken onu dinlemeye devam etmek istediklerine dair güvence verdi.


“Bu benim en sevdiğim şarkın ve bunu her saniye hissediyorum [listen] Bir yorumcu “Sizin kopyanıza” diye yazdı. “Kelly'yi seviyorum ve kapak harikaydı ama senin metnini asla değiştiremem.”


“Düet?” Başka biri önerdi.


Clarkson'ın cover'ı Perry'nin şarkıyı ilk kez yayınlamasından yaklaşık 12 yıl sonra geldi. Gençlik rüyası: tam tatlı. 2012 konser filmi için özel olarak yazılmıştır. Katy Perry – Benim ParçamHem şarkıyla hem de Eşlik eden müzik videosu Russell Brand'den boşanması da dahil olmak üzere hayatındaki büyük değişikliklerden ilham aldı.


Perry o dönemde MTV'ye “Son birkaç yıldır hayatımın bir labirenti gibiydi” demişti. “Sadece bu yolculuktan geçtiğim ve belki bazen labirentten çıkmaya çalıştığım hakkında bir hikaye anlatmak istedim. İyi kısımlar var, kötü kısımlar var ve her zaman beni bu yolculukta yönlendiren daha genç bir versiyonum var. ”


Parça ABD Billboard Hot 100 listesinde iki numaraya kadar yükseldi.Clarkson, gündüz talk şovunun bir parçası olarak düzenli olarak şarkılara yer veriyor; bu, “daha güçlü” şarkıcının diğer sanatçıların bir şarkısını yeniden icat ettiği için viral hale geldiği popüler bir algıdır. Clarkson geçen yıl The Eagles'ın “Desperado” performansıyla internette dikkatleri üzerine çekmişti ve ondan önce de Billie Eilish'in “Happier Than Ever” şarkısının kendi versiyonu.


Yukarıdaki “Wide Awake” cover'ıyla Kelly'nin ve Katy Perry'nin hayranlarını kazanmasını izleyebilirsiniz.


Abone olmak Entertainment Weekly, ücretsiz günlük bültenimizdir Son dakika TV haberlerini, özel ilk görünümleri, özetleri, incelemeleri, en sevdiğiniz yıldızlarla röportajları ve daha fazlasını alın.


İlgili içerik:READ  Yapay zekayı yaratan George Carlin'in yaratıcılarına Comedian's Estate tarafından dava açıldı