Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kazanan numaralarla eşleşen bilet olmamasının ardından Mega Millions ikramiyesi 792 milyon dolara yükseldi

Kazanan numaralarla eşleşen bilet olmamasının ardından Mega Millions ikramiyesi 792 milyon dolara yükseldi

Mega Millions'ın büyük ikramiyesi, Salı gecesi yapılan çekilişte büyük ikramiyeyi kimsenin kazanamamasının ardından tahmini olarak 792 milyon dolara yükseldi.

Salı gecesi çekilen kazanan numaralar 2, 16, 31, 57 ve 64 oldu ve Mega Ball 24 değerindeydi. Megaplier 3X'ti.

Salı gecesi 735 milyon dolarlık büyük ikramiyeyi kimse iddia etmedi, ancak biri Massachusetts'ten, diğeri Kuzey Carolina'dan iki oyuncu, oyunun 1 milyon dolarlık ikinci ödülünü kazanmak için beş beyaz topun hepsini eşleştirdi.

Bir sonraki Mega Millions çekilişi, 381,8 milyon dolarlık nakit seçeneği taşıyan büyük ikramiyeyi kazanmayı ümit eden oyuncularla Cuma günü yapılacak.

Büyük ikramiyeyi kimse kazanamayınca MEGA Millions büyük ikramiyesi 735 milyon dolara yükseldi

Salı gecesi çekilen kazanan numaralar 2, 16, 31, 57 ve 64 oldu ve Mega Ball 24 değerindeydi. Megaplier 3X'ti. (Fotoğraf illüstrasyonu: Justin Sullivan/Getty Images/Getty Images)

Kazananlar genellikle nakit ödülünü, tek bir anında ödeme ve ardından 29 yıllık ödeme olarak ödenen Mega Millions yıllık gelirleri yerine seçiyor.

Büyük ikramiyeyi kazanma ihtimali oyuna bağlı olarak 302.575.350'de 1'dir.

Mega Millions büyük ikramiyesi en son 8 Aralık'ta Kaliforniya'daki iki kazananın altı sayıyı da eşleştirerek büyük ikramiyeyi almasıyla kazanılmıştı. Ödül 395 milyon dolar.

MEGA Millions büyük ikramiyesi Cuma günkü çekiliş öncesinde 687 milyon dolar seviyesinde bulunuyor

Mega Milyon Piyango Bileti

Salı gecesi 735 milyon dolarlık büyük ikramiyeyi kimse iddia etmedi, ancak biri Massachusetts'ten, diğeri Kuzey Carolina'dan iki oyuncu, oyunun 1 milyon dolarlık ikinci ödülünü kazanmak için beş beyaz topun hepsini eşleştirdi. (Tayfun Coşkun/Anadolu Ajansı, Getty Images/Getty Images aracılığıyla)

Buraya tıklayarak FOX Business'ı hareket halindeyken edinin

1.602 milyar dolarlık rekor büyük ikramiye, 8 Ağustos 2023'te Florida'da kazanıldı. Bu büyük ikramiye, şimdiye kadar tek biletle kazanılan dünyanın en büyük piyangosu olma özelliğini taşıyor.

Şu anki 792 milyon dolarlık ikramiye, oyun tarafından şimdiye kadar sunulan altıncı en büyük ikramiyedir.

Mega Millions, 45 eyaletin yanı sıra Washington, D.C. ve ABD Virgin Adaları'nda oynanıyor. Için son tarih bilet almak Draft gecelerinde saat 21.45.