Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kylie Jenner’ın BFF Stassi, kum saati şeklindeki inanılmaz figürünü ışıltılı bir bikiniyle gösteriyor

Kylie Jenner’ın BFF’si Anastasia ‘Stassi’ Karanikolaou, Turks ve Caicos gezisinde kum saati şeklindeki kıvrımlarını ışıltılı bir tanga bikinisiyle sergiliyor.

Kylie Jenner’ın en iyi arkadaşı Anastasia ‘Stassi’ Karanikolaou, Pazar günü Turks ve Caicos’a uçarken sansasyonel kum saati kıvrımlarını sergiledi.

25 yaşındaki sosyal medya yıldızı, mavi okyanus sularında bir kürek tahtasında dinlenirken yeşil ve mavi bir bikiniyle ince karnını gösterdiği gezisinden iki cızırtılı enstantaneyi Instagram’da paylaştı.

Bu haftanın başlarında pembe bir bikiniyle kıvrımlarını sergileyen Stassi’ye, yanında oturan ve iki parçalı kırmızı bir mayoyla bronzluğunu sergileyen arkadaşı Sofia Villarreal katıldı.

Büyüleyici: Kylie Jenner’ın en iyi arkadaşı Anastasia ‘Stassi’ Karanikolaou, Pazar günü Turks ve Caicos’a yaptığı bir gezi sırasında sansasyonel kıvrımlarını sergiledi.

Başka bir fotoğrafta, modelin tanga bikinili ünlü kıçını, yanında Sofia otururken bir paddleboard’da kürek çekerken gösteriyordu.

Stassi koyu sarı kıyafetlerini giymişti. Bu arada, Sofia zarif bir topuzla onunkini giydi.

“Hayal et,” cızırtılı çıtçıtlara resim yazısı yazdı.

Güneşte eğlence: 25 yaşındaki sosyal medya yıldızı, arkadaşı Sofia Villarreal ile okyanus sularında bir paddleboard üzerinde eğlenirken, yeşil ve mavi bikinili kum saati figürünü gösterdi.

Güneşte eğlence: 25 yaşındaki sosyal medya yıldızı, arkadaşı Sofia Villarreal ile okyanus sularında bir paddleboard üzerinde eğlenirken, yeşil ve mavi bikinili kum saati figürünü gösterdi.

Bu haftanın başlarında, güzel pembe bir bikiniyle tatilinin tadını çıkarırken görüldü.

Etkileyici, ıslak saçlarını bronzlaşmış yüzünden uzaklaştırdı ve kameradan uzaklaşıp turkuaz suya girerken bir fotoğrafta tonlu figürünü gösterdi.

Küpeler ve bir kolye kolye ile altın bir zincirle aksesuarlandı.

Tropik tatil: Bu hafta başlarında muhteşem pembe bikiniyle tatilin tadını çıkardım

Tropik tatil: Bu hafta başlarında muhteşem pembe bikiniyle tatilin tadını çıkardım

Etkileyici, çok ihtiyaç duyulan bir tatilde eğlenmenin yanı sıra, yeni ev dekoru serisini tanıtmakla meşguldü.

READ  Kuzey İrlanda: Turk, Birleşik Krallık 'dokunulmazlık' yasasının mağdurların haklarını engelleyebileceği konusunda uyardı

Salı günü, bir battaniyeye sarılı olarak mutfak tezgahının üzerinde otururken çekilmiş bazı eğlenceli fotoğraflarını yayınladı.

Kabarık beyaz bölünmüş battaniye, Anastasia Caranicola’nın geçen yıl piyasaya sürdüğü yeni evi Stasi’nin bir parçası.

Yeni satır: Influencer, Anastasia Karanikolaou'nun Stassi and Collection'dan bir battaniyeye sarılı olarak gördüğü yeni ev dekoru serisini tanıtmakla meşguldü.

Yeni satır: Influencer, Anastasia Karanikolaou’nun Stassi and Collection’dan bir battaniyeye sarılı olarak gördüğü yeni ev dekoru serisini tanıtmakla meşguldü.

10 yaşından beri çocukluk arkadaşı olmasına rağmen, Kylie Cosmetics’in kurucusu Stassi, eski en iyi arkadaşı 25 yaşındaki Jordyn Woods ile arasını açtıktan sonra ya bin ya da öl.

İlişkileri, Jenner’ın büyük üvey kardeşi Khloe Kardashian’ın 38 yaşındaki bebek babası olan 31 yaşındaki basketbolcu Tristan Thompson’ın bir partide Jordyn’i öpmesiyle sona erdi.

Geçen yılın başlarında Kylie, ünlü Kylie kozmetik ürünlerini içeren Stassi x Kylie koleksiyonunda Stassi ile birlikte çalıştı.

Kankalar: Stassi, 25 yaşındaki realite TV yıldızı Kylie Jenner ile 10 yaşından beri arkadaş.

Kankalar: Stassi, 25 yaşındaki realite TV yıldızı Kylie Jenner ile 10 yaşından beri arkadaş.

Bir görüşme sırasında İnsanlarMedya yıldızı, televizyon kişiliğiyle uzun süredir devam eden dostluğu hakkında açıldı.

“Birisi hakkında çok şey biliyoruz. Sonsuza kadar birbirimize bağlıyız” dedi.

Ayrıca annesinin büyürken uyuşturucu bağımlılığıyla uğraştığını ve arkadaşlıklarının onun hayatını hatırlattığını söyledi.

‘Arkadaşlarım her zaman benim rock’ım olmuştur. Arkadaşlarım seçebileceğim ailemdir.’

Lateks Güzeller: Geçen yıl bir makyaj işbirliği yayınladılar ve soluk lateks kıyafetler içinde kendilerini gösteren çarpıcı fotoğraflarla bunu tanıttılar.

Lateks Güzeller: Geçen yıl bir makyaj işbirliği yayınladılar ve soluk lateks kıyafetler içinde onları gösteren çarpıcı fotoğraflarla bunu tanıttılar.