Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lies of P artık Game Pass’te bir gün önceden mevcut

Lies of P artık Game Pass’te bir gün önceden mevcut

Lies of P artık yalnızca Game Pass’te mevcut küçük boy Başlangıçta planlanandan biraz daha erken.

Game Pass’e yarın birinci gün sürümü olarak ulaşması planlanıyordu, ancak Xbox’ın Oyun Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, birkaç saat önce X/Twitter’da yaptığı bir gönderide oyunun artık hizmette mevcut olduğunu doğruladı.

Ancak yayın biraz kafa karıştırıcıydı. Çıkış tarihi büyük ölçüde 19 Eylül olarak pazarlanıyordu ancak bu sabah Xbox ve Steam konsollarına ulaştı. Ancak PlayStation sürümünün yarın (veya daha doğrusu bu gece yarısı) piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Elbette pek çok kişi Lies of P’yi çoktan ele geçirdi ve Deluxe Edition’ın ön siparişini verenler 15 Eylül’de gelecek. Temel olarak, çıkış tarihleri ​​başından beri gerçek yalan olabilir.

Lies of P, Pinokyo hakkında karanlık bir oyundur; burada oyuncu, yalanlar ve sırlarla dolu bir ağda gezinmeniz ve öldürücü kuklalara karşı savaşmanız gereken, belalı Krat şehrinde Geppetto tarafından yaratılan bir kukla olan “P” rolünü üstlenir.

IGN, Travis Northup ile oyuna 8/10 verdi Onun incelemesine yaz “Ruh benzeri ilhamından özellikle uzaklaşmayabilir, ancak yetenekli bir kukla ustası tarafından kontrol edilen bir kukla gibi, harika bir karanlık fantezi dünyasında rolü çok iyi oynuyor.”

Şimdi (ya da yarın ya da seçtiğiniz platformda yayınlandığında) Lies of P dünyasına dalıyorsanız, IGN’e göz atın Yeni başlayanlar için 14 temel ipucu ve püf noktasıVe çöküşümüz Başladığınız bölüm.

Alex Stedman, IGN’de eğlence haberciliğini denetleyen kıdemli bir haber editörüdür. Yazmadığı veya düzenleme yapmadığı zamanlarda onu fantastik romanlar okurken veya Dungeons & Dragons oynarken bulabilirsiniz.