Kasım 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mektuplar – The New York Times

Mektuplar - The New York Times

Konu girişlerini rastgele sırayla bulmanız ve çözmeniz muhtemeldir – kesinlikle yaptım. Kesin olarak bildiğim ilk şey, sadece zararsız bir doğal dolgu olduğunu varsaydığım bir SAM ADAMS olan 42-Across, “Kurucu babanın adını taşıyan bira” idi. Bu kılavuz, 52-Across olan eşleştirilmiş girişe çok yakındır: “DST başlangıç ​​zamanı…veya 42-Across’ta ipucu.” Orada hiçbir şey beni şok etmedi. 90-Across’a gittim, “The Farmer’s Kids Club…or Hint at 97-Across” ve olması gerektiğini düşündüm”4 saat. Giriş beş karakter uzunluğunda olmasaydı, HHHH’yi deneyebilirdim, bunun yerine biraz oturdum ve 97-Across, “Gizli” denedim.Bir çapraz karakter nedeniyle, bu girişi doğru anladım: HUSH- SUSH.Ya da farkettim ki, ŞŞT ŞŞT – Bu dört H’nin bir anlamı olmalı.

OAHU, QUIT ve JACUZZI’nin yerleşimi nedeniyle 27-Across’u keşfettim. “Analytics dilinde bir web sitesini ziyaret eden” benzersiz bir kullanıcıdır. Eşlik eden kılavuzu 71-Across, “23 seri halinde…veya 27-Across için ipucu” şeklindedir. “Harf oyunu” ile uğraşıyoruz, bu yüzden akla gelen dizi doğası gereği alfabetik, ama ne”W“(23. harf) 27-Across’taki girişle mi ilgili? Aha – İki U veya bir çift U ile benzersiz bir kullanıcı.

DOUBLE U, 68-Across’u nasıl cevaplayacağım konusunda beni hizaya getirdi: “En Yüksek Kredi Derecesi… veya 25-Across için İpucu.” Bu kredi notu (için şirket tahvilleri) AAA veya ÜÇLÜ A’dır. Bunun 25-Across, “Doğru Değil” ile ne ilgisi var? Teşekkürler, haçlar! Bu ancak tasarımını tersine çevirdiğimde anlam kazandı; Çizgi “yanlış” veya düz olabilir aT an aNGLE. Orada üç kez.

Peki ya 90-Across? “Dörtlü” uymuyor. Giriş dört H. Peki ya 52 yollu, “DST başlangıç ​​zamanı…”? Bu, S’deki Pazartesi “AM” ye atıfta bulunan İKİ AM’dir.sabah reklamsabahs.

Sayısal dizinin sınırlarını oluşturan başka iki örnek daha var – 89- ve 115-Across’ta mükemmel bir kelime oyunu çifti ve 54- ve 118-Across’ta bir sapma. (bu yaklaşık neyse sıra. ‘Bir’ veya ‘bir’ eksik ve bunun yerine sıfır – iki – ikili – üçlü – dört – beş oluyor.) Bu sıfır girişi bir tersine çevirme girişimidir. 54-Across, “Ağırlıksızlık…veya 118-Across’a ima”, SIFIR G’dir. 118-Across, “sahadaki beyzbol yayıncılarının çağrısıdır.” Onlar ne diyorlar? “buradan?” Bu durumda dosya Daha fazla beklenen açıklamabu, sıfır G ile, OIN OIN ONE okur.

READ  Aktris MoCap'e giderken Horizon Forbidden West DLC devam ediyor

Aboneler cevap anahtarına bak.

Bulmaca sayfasına geri dönmeye mi çalışıyorsunuz? Burada.

Ne düşünüyorsun?