Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Muhtemelen 1 numaralı seçim olan MacLean Celebrini, NHL gözlemcisine göre Sharks’a karşı nasıl bir performans sergiliyor – NBC Sports Bay Area & California

Muhtemelen 1 numaralı seçim olan MacLean Celebrini, NHL gözlemcisine göre Sharks’a karşı nasıl bir performans sergiliyor – NBC Sports Bay Area & California

Editörün Notu: Sheng Peng, Sharks’ın NBC Sports California’daki yayınına düzenli olarak katkıda bulunacak. Haberinin daha fazlasını şu adreste okuyabilirsiniz: Şimdi San Jose HokeyiOnu dinle San Jose Hokeyi Şimdi PodcastVe onu Twitter’da takip edin: @xing_ping.

“Köpekbalıkları hiçbir zaman bu çapta bir oyuncuya ve lidere sahip olmadı.”

San Jose Hockey Now’a konuşan bir NHL gözlemcisine göre, Salı günü 2024 NHL Draft Lotosunu kazanmak ve Macklin Celebrini’yi Haziran ayında genel sıralamada 1 numara yapmak Sharks için bu anlama gelebilir.

Peki Celebrini’nin dizi üzerinde Joe Thornton’dan daha büyük bir etkisi olabilir mi?

Bu izci Celebrini’nin Thornton gibi puan kazanmasını beklemiyor – 1.539 Jumbo puanı NHL tarihindeki en yüksek 14. puan – ancak 1997 draftında Boston Bruins tarafından 1 numara seçilen Thornton zirveye çıkmak zorunda kaldı -İki merkezde ve Hall of Fame’e layık kariyeri boyunca lider olarak.

Daha az öğrenme eğrisi var gibi görünüyor Boston Üniversitesi MerkeziSan Jose Hockey Now’a konuşan Sharks organizasyonu dışındaki üç NHL gözlemcisine göre.

NHL’in 1 numaralı gözcüsü, “Buz dışında, onun liderliği ve çalışma ahlakı şampiyonluk kalibresinde bir ton belirleyecek” dedi. “Gol atmaya ve kazanmaya yol açacak ilk yer burası.”

NHL’in 2 numaralı gözcüsü, “Anladığım kadarıyla o daha çok rol model bir adam olacak” dedi. “Buzda büyük bir çabayla oynuyor ve liderlik ediyor, bu da yedek kulübesinde ve soyunma odasında ağırlık taşıyor.”

3 Nolu NHL gözlemcisi şunu tekrarladı: “[The Sharks will] Gerçek NHL No. 1 iki yönlü merkezi edinin. “O gerçekten iyi bir adam ve takım arkadaşları ona yöneliyor.”

NHL’in 2 numaralı gözcüsü, “Celebrini buz üzerinde tam bir paket” dedi. “Bu draft sınıfı biraz zayıf ama bence diğer yıllarda bile, daha iyi olmasa da, diğer ilk genel seçimlerde de aynı derecede iyi olacak. Yüksek beceri ve IQ, paten yapma, detaylara tam dikkat. 200- Ayak oyuncusu sert oynuyor.”

READ  NBA Komiseri Adam Silver, NBA seçimleri için oylama sürecinde ayarlamalar yapmayı düşünüyor

“Oyununda, 189 pound ile çok güçlü olmasına rağmen daha küçük tarafta olması dışında gerçek bir hata bulmak zor.”

Eski Sharks antrenörü David Quinn, takımın geçen ay draft piyangosunda en büyük adayı elde etmesinin ardından 1,80 boyundaki orta saha oyuncusunun potansiyel değerini özetledi.

“[He’s] Ne [the Sharks] Bir organizasyon olarak sporun gerektirdiği şey olmak istiyorsunuz. Quinn, “Çok yetenekli ama farklı türde bir oyuncu olmasını sağlayacak dayanıklılığa da sahip” dedi. “Onu izlediğimde Jonathan’ın çok daha fazla oynadığını düşünüyorum. Belki biraz daha yetenekli.”

Kendi başına 1 numaralı pivot olan Toews, 883 puanla Thornton’dan çok daha az puana sahip ancak bir sezonda sekiz kez 25’ten fazla gol attı, Chicago Blackhawks’ı üç Stanley Kupası şampiyonluğuna taşıdı ve 2010 Stanley Kupası’nı kazandı. Kupası Conn Smythe Ödülü ve İpek Ödülü 2013.

“[Celebrini] NHL’in 1 numaralı gözlemcisi, “Bu onları anında Stanley Kupası yoluna sokuyor” dedi. “Şu anda kupa kalibreleri yok [franchise] Bana göre oyuncular. Mack onlara üzerine inşa edebilecekleri bir tane veriyor.

NHL’in 3 numaralı gözcüsü, Celebrini’nin gelecekte Sharks hücumunun tamamını serbest bırakması gerektiğine inanıyor: [Will] Smith daha saldırgan olacak ve verecek [Filip] Bystedt üçüncü hat uyumsuzluğu. Orta kısımdaki derinlik gerçekten çok iyi.”

Bystedt, Sharks’ın 2022 ilk tur seçimiydi ve Smith de 2023 ilk tur seçimiydi, dolayısıyla bu, genel menajer Mike Grier’in ilk turda gelecekteki pivotunu seçtiği üst üste üçüncü yıl olmalı.

Eski oğul. Köpekbalığı her şeyin merkezinde olabilir.

NHL’in 1 numaralı gözlemcisi, “Oyuncu satın alma prosedürleri ve programı derhal değişecek” dedi. “Tank’ın varlığının bu hale geldiğini görmek gerçekten üzücü; önümüzdeki on yıl içinde bunu yeniden canlandırabilir. Kendisi serinin yüzü haline geldi.”

READ  NFL, Noel Günü'nde ilk kez iki öğleden sonra maçı ve bir prime-time turnuvası oynayacak.

Bunlar elbette 17 yaşındaki bir çocuk için çok yüksek beklentiler. Warriors’ın spor hekimliği ve performans direktörünün oğlu Rick Celebrini, 28 Haziran’da Las Vegas’ta yapılacak 2024 draftının ilk turundan yaklaşık iki hafta önce, 13 Haziran’da 18 yaşına girecek.

“Sadece dikkatli olacağım [projecting] NHL’in 3 numaralı gözcüsü, “Genç oyuncular işleri ne kadar çabuk tersine çevirebilir, çünkü Buffalo, Edmonton ve diğerleriyle karşılaştılar” dedi. [teams] Gençken beklenenden daha uzun.

Ama bu yarın için. Bugün? Sharks hayranları kutlamalı: MacLean Celebrini şehre geri döndü.

San Jose Hockey Now podcast’ini indirin ve takip edin