Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NFL Modeli 2022 Taslak Kısa Rapor: Birleşme, QB İşlemleri Lions’un Beklentilerini Sarsıyor

NFL Modeli 2022 Taslak Kısa Rapor: Birleşme, QB İşlemleri Lions'un Beklentilerini Sarsıyor

2022’den bu yana bir haftadan az zaman geçti NFL Sonuç olarak, hayali taslaklar interneti sular altında bıraktı. Son günlerde, sahte draft topluluğundan iki farklı tepki dalgası oldu: birincisi, Indianapolis’teki provalara tepkileri ve ikincisi, yerinde kalan ve/veya takas edilen oyun kurucuların tepkileri.

Bu haftanın örnek taslak raporunda, toplam 35 taslakla taslak topluluğundan en popüler sahte taslaklardan bazılarını çıkardık. Birleştirmenin yarattığı bariz geçişler, taslağın en üstünde görünüyor.

Kimlerle alay edildiğine daha yakından bakalım Detroit Aslanları Geçen hafta 2. seçim ile.

2 numarayı seç

Aidan Hutchinson, Kenar, Michigan

Şu anda Dane Brugler tarafından alay ediliyor (atlet), Kyle Mink (MLcanlı), Ben Raven (MLcanlı), Lance Zerlin (NFL.comNo. 6), Kyle Krabs (Taslak Ağ), Çalışma ekibi (yumurtalık raporu), Ryan Wilson (CBS Sporları), Josh Edwards, (CBS Sporları), Chris Trapsow (CBS Sporları), Tom Fornelli (CBS Sporları), Nate Davis (BUGÜN AMERİKA), Shane Hallam (Geri Sayım Projesi), Scott Bira (AtlantaFalcons.com), Scott Smith (Buccaneers.com), Çalışma ekibi (ClevelandBrowns.com), Eddie Brown (San Diego Birliği-Tribün), James Dattor (SB. Ulus), Brian Fisher (Anthon Sporları), Brian Johannes (Grup Toplantısı Raporu)

Kayvon Thibodeaux, EDGE, Oregon

Şu anda Dave Burkett tarafından parodi ediliyor (Ücretsiz Ön $$$), Jason McIntyre (tilki sporları), Cam Mellor (Profesyonel Futbol Ağı)

Kyle Hamilton, S., Notre Dame

Şu anda Todd McShie (ESPN), Doug Farrar (iniş teli), Mark Schofield (iniş teli), Luke Easterling (tel çekme), Cody Benjamin (CBS Sporları), Nate Davis Fiyatları (BUGÜN AMERİKA, No. 4), Vinnie Iyer (Spor Haberleri), David Homan (erkekler için blog), Andrew Welbar (Demir perdenin arkasında)

Travon Walker, Kenar, Gürcistan

Şu anda Luke Easterling’in 2. Mock (tel çekme), Ryan Matthews (Detroit’in gururu 9 numarada

Malik Willis, QB, Özgürlük

Brad Spielberger şu anda alay ediliyor (PFF), Ian Cummings (Profesyonel Futbol Ağı)

Eric’in düşünceleri

beklenildiği gibi, Yıldızları birleştirdikten sonraHutchinson, Lions’a düşen en popüler seçim olmaya devam ediyor ve yavaş yavaş dünya çapında drafttaki en değerli ve en güvenli oyuncu olarak tanınmaya devam ediyor.

Kombine madalyonun diğer tarafında Thibodeaux var. Egzersiz yapmamayı seçtikten sonra, çalışma etiğini çevreleyen söylentilerin alevlerine yakıt ekledi. Şahsen, bu söylentilerin abartılı ve çok gerici olduğunu düşünüyorum, ancak ortaya çıkmaya başlayan büyüyen bir trend.

READ  Yeni bir rapora göre Brett Favre, potansiyel olarak yasa dışı olduğu söylendikten sonra bile voleybol tesisi için finansman sağlamaya devam etti.

Thibodeaux’nun farklı görünmesi, yeni bir EDGE oyuncusunun 2. seçimde sohbete girmesi için kapıyı açtı.

Walker ayrıca Combine dalgasını sürüyor ve Indianapolis’teki performansından sonra bu hafta The Lions’a giden yolu buldu. Hutchinson’ın Jacksonville’i 1 numaralı seçim olarak alaya alma eğilimi devam ederse ve Thibodeau’nun kampından olumlu bir haber gelmezse, Walker’ın adı önümüzdeki birkaç ay içinde daha popüler bir seçim haline gelebilir.

Kombine’nin en büyük faydalanıcısı, 40 yarda (genellikle aşırı tepkilere yol açan bir olay) koşmasına rağmen hala olağanüstü bir atlet olarak test edilen ve başarılı bir atlet olarak test edilen Hamilton gibi görünüyor. Etkinlikte öne çıkanlarımdan biri güvenli. Lions tarafından haftada birkaç kez alay edildikten sonra, adının Detroit tarafından bu hafta dokuz kez (alayların yaklaşık yüzde 25’i) – şimdiye kadar, bu sezon çoğu zaman – alay edildiğini gördü.

Son olarak, Willis de draftın başında biraz seviliyor. O her zaman ilk oyun kurucu olarak gösterilmez, ancak bir tarz ortaya çıktı, çoğu analist, Lions onu isteseydi, onu 32. sıradan seçemeyeceklerine inanıyor, çünkü muhtemelen almayacaktı. Geçmiş seçim numarası 20.

Willis’e ve Focus Quarterback bölümündeki diğer arayanlara daha yakından bakalım.

Odak oyun kurucu

Not: Oyuncu/okul adından sonra görünen sayılar, oyun kurucunun aslanlarla eşleştirildiği yapay taslaklarda oyuncu tarafından seçilen yuvalardır. Siyah ile birleştirildiğinde, kontrol numarası Gözü pek.

Malik Willis, Özgürlük (2, 26, 7, 7, 7, 9, 9, 9, 9, 11, 18, 18, 18, 20)
Spielberger ve Cummings’ten, yukarıdaki gibi

Kenny Beckett, Pittsburgh (11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 18, 18, 18, 20, 27, 32, 32)
tarafından Tom Fornelli (CBS Sporları), David Homan (erkekler için blog)

Matt Coral, Mississippi (9, 16, 18, 19, 19, 20, 20, 32, 32, 32, 32, 32)
Shane Hallam (Geri Sayım Projesi), Nate Davis Fiyatları (BUGÜN AMERİKA), Vinnie Ayer (Spor Haberleri), Luke Easterling’in ikinci hayaleti (tel çekme), Eddie Brown (San Diego Birliği-Tribün)

Desmond Okuyucu, Cincinnati (9, 20, 20, 20, 2627, 32, 32, 32)
Dane Brugler tarafından (atlet), Scott Smith (Buccaneers.com), Cody Benjamin (CBS Sporları), Andrew Welbar (Demir perdenin arkasında#26’ya kadar işlem gördü, #32 ve 97’den feragat etti)

Sam Howell, Kuzey Karolina (11, 18, 32, 32, 32, 34)
Nate Davis tarafından yazıldı (BUGÜN AMERİKA), Jason McIntyre (tilki sporları), Cam Mellor (Profesyonel Futbol Ağı), Kyle Yengeçler (Taslak AğSayı 34)

READ  Simone Biles, ABD Jimnastik Şampiyonası'nda her alanda sekizinci şampiyonluğunu kazanarak tarih yazıyor

Carson Strong, Nevada (20, 27, 27)
tarafından

Eric’in düşünceleri

Yüzeyde, pek bir şey değişmemiş gibi görünüyor. Willis, çoğu sihirli çevrede QB1’dir ve olmadığı zamanlarda genellikle Beckett’tir, ara sıra Corral, Ridder veya Howell ile karışır.

Ancak, ortaya çıkan hayali taslak modellerinde açık bir değişim vardı. sıradaki Russell Wilson ve Carson Wentz anlaşmaları, artı haberler paketleyiciler Orta bölümü tuttular.

Ortaya çıkan modellerden biri, Washington ve Denver’ın oyun kurucu muhtaç kadrosundan atılmasından sonra, oyun kurucuların düştü ve giderek Detroit’le alay etmesiydi. Bu muhtemelen görüntüleyenlerin 32. seçimdeki bir oyuncuda değer görmelerinin sonucudur, ancak analistler ilk turda belirli bir miktar almaya çalıştıkları için oyun kurucuların zorlandığını hissettim.

Ek olarak, Beckett’in 11. seçim ilanı dokuz kez alay konusu oldu ve bu olayların çoğu Washington Wentz’in lehine işlem görmeden önce ortaya çıktı. Takas yapıldıktan sonra, Beckett’in beklentileri, suçlular arasında 32 numarayı seçmek de dahil olmak üzere dramatik bir şekilde düştü.

Corral ve Ridder, QB3 için savaşmaya devam ediyor, ancak onu analitik topluluğunun geri kalanından çok daha fazla seven birkaç Howell stans var. Üçlü, tüm bu hafta boyunca Detroit’te en az dört kez alay konusu oldu. Not: Ben takas taraftarı değilim. hiç.

Şimdi, 32 numaralı seçimde siyahla bağlantılı oyun kuruculara dönüyoruz.

32 numarayı seçin (QB olmayanlar)

Trillon bordürWR, Arkansas – Ryan Wilson (CBS Sporları)
Jameson WilliamsWR, Alabama – Yazan Lance Zerlin (NFL.com), Luke Easterling (tel çekme), Brian Fisher (Anthon Sporları)
Chris OlafWR, Ohio eyaleti — Mark Schofield tarafından (iniş teli)
Jahan DotsonWR, Pensilvanya – Scott Beer (AtlantaFalcons.com), James Dattor (SB. Ulus)
George Pickens, WR, Gürcistan – Ben Raven (MLcanlı), Ian Cummings (Profesyonel Futbol Ağı)
Gökyüzü Daha FazlaWR, Batı Michigan – Chris Trapsow tarafından yazıldı (CBS Sporları)
Justin RossWR, Clemson – Personel (yumurtalık raporu)
adanmışlık Beyaz, DT, Gürcistan – Ryan Matthews (Detroit’in gururu)
George KarlavtisKenar, Bordo – Doug Farrar (iniş teli)
erkek mafya, Edge, Minnesota – Todd McShie (ESPN)
Nakobe Din LB Georgia – Kyle Mink (MLcanlı), Kyle Yengeçler (Taslak Ağ), Brian Johannes (Grup Toplantısı Raporu)
Trent McDuffyCB, Washington – Yazan Brad Spielberger (PFF)
Keller GordonCB, Washington – Yazan Josh Edwards, (CBS Sporları)
Duxton TepesiS/CB, Michigan – Yazan Dane Brugler (atlet)
Jaguan Ön BakımS, Pensilvanya – Yazan Dave Burkett (Ücretsiz Ön $$$)

READ  76ers-Celtics Maç 7 Canlı Güncellemeler, Kadrolar, Sakatlık Raporu, Nasıl İzlenir, TV Kanalı

Eric’in düşünceleri

14 sahte taslak Lions’ı oyun kurucu ile eşleştirirken, diğer 21’i Lions’a oyun kurucu olmayan bir yüzde verdi – şaşırtıcı bir yüzde 60/40 oranında. Bu yüzde 60 arasında, her zaman popüler olan geniş alım seçeneğinden (bu tahminlerin yarısından fazlası) üç savunma seviyesindeki oyunculara kadar çeşitlilik devam ediyor.

Buradaki sonuç şu ki, oyun kurucularını bu noktada seçmemeyi seçerlerse, Lions’un muhtemelen kullanabileceği oyuncuların kalitesinin güzel bir hatırlatıcısı.

34 numarayı seç

George Pickens, WR, Gürcistan – Shane Hallam (Geri Sayım Projesi)
erkek mafyaEdge, MN – Yazan Luke Easterling (tel çekme)
Damon Clarkpound, LSU — Dave Burkett tarafından (Ücretsiz Ön $$$)
Louis SinemasıG, Gürcistan – Ian Cummings (Profesyonel Futbol Ağı)

Eric’in düşünceleri

Kombineden sonra ilk turun ötesine geçen sahte taslaklar ile bu hafta bu bölümü ekledim. 32 numaralı listenin bazı yinelemelerinin olduğu ve seçimlerin birbirine çok yakın olmasıyla birlikte oynatıcının kalitesinin aynı kaldığı belirtilmelidir.

Bir kez daha, siyahın büyük olasılıkla sizi yakalayacağına dair güzel bir hatırlatma 2 Bu gruplardan oyuncular.

Sahte taslağı vurgulayın

Bu bölümde, genellikle sahte bir taslağa daha yakından bakıyorum ve bu haftanın tahminine daha yakından bakmak için Free Press’ Dave Birkett’e döneceğim.

2 numarayı seçin: Kayvon Thibodeaux, EDGE, Oregon
32 numarayı seçin: Jaquan Brisker, S, Pensilvanya
34 numarayı seçin: Damon Clark, LB, LSU

Eric’in düşünceleri

Hutchinson genel olarak birinci olursa, Birkett’in neler olabileceğine dair çok gerçekçi ve iyimser bir projeksiyon sağladığını düşünüyorum.

Daha önce de belirttiğim gibi, Thibodeaux dedikodularının abartılı olduğunu düşünüyorum ve kendisi hala bu draft döngüsündeki en iyi oyunculardan biri. Açıkça, güvenlik ve linebacker’lar serbest oyuncudan önce yüksek ihtiyaçlardır ve Brisker ve Clark mükemmel entrika uyumunu temsil eder. Eğer Lions ilk iki turdan üç defans oyuncusuyla (!) çıkabiliyorsa, bu genel menajer Brad Holmes ve baş antrenör Dan Campbell için büyük bir kazanç.