Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prenses Kate, kanser tedavisiyle ilgili bir sağlık güncellemesi paylaşıyor ve aylar sonra ilk kez kamuoyuna çıkacağını duyurdu

Prenses Kate, kanser tedavisiyle ilgili bir sağlık güncellemesi paylaşıyor ve aylar sonra ilk kez kamuoyuna çıkacağını duyurdu

LONDRA — Catherine, L. Galler prensesiCuma günü nadir görülen bir sağlık güncellemesi sunarak, bilinmeyen bir kanser türü için hala kemoterapi gördüğünü ve tedavisinin “birkaç ay daha” sürdüğünü ancak “iyi ilerleme” kaydettiğini söyledi. Sıklıkla bilindiği üzere Prenses Kate de kamusal hayata ilk resmi adımını attığını duyurdu.

Prenses açıklamasında şunları söyledi: Sosyal medyada yayınlandıKral III. Charles’ın doğum günü dolayısıyla Cumartesi günü ailesiyle birlikte büyük bir askeri geçit törenine katılacağını söyledi.

Kate’di bu Kendisine kanser teşhisi konuldu Bu yılın başlarında, Mart ayında “önleyici” olduğunu söylediği kemoterapi tedavisi sırasında halkın gözünden uzak kaldı. Durumu hakkında daha fazla bilgi vermeden ofisi, sağlık ekibi tarafından temize çıkana kadar kamu görevlerine dönmeyeceğini söyledi.

o Bir kez görüldü, tanısının açıklanmasından birkaç hafta önce, Mart ayının başlarında kocasıyla birlikte bir çiftlik mağazasını ziyaret etti, ancak Cumartesi, Ocak ayında karın ameliyatı için hastaneye kaldırıldığından bu yana ilk resmi kamuoyu önüne çıkacak. Bu işlem sırasında kanser keşfedildi.

Kate, Cuma günkü açıklamasında “henüz işin içinden çıkmadığını” ve “son iki aydaki tüm tatlı destek ve teşvik mesajlarından etkilendiğini” söyledi. Bu gerçekten dünyayı farklı kıldı. William ve benim aramda ve bazı zor zamanlarda bize yardımcı oldu.”

Londra’daki Kensington Sarayı, Cuma günü yaptığı açıklamayla birlikte Kate’in yeni bir fotoğrafını yayınladı ve bu fotoğrafın hafta başında kraliyet ailesinin Londra’nın batısındaki Windsor’daki evinde çekildiğini söyledi.

Kensington Sarayı tarafından 14 Haziran 2024’te yayınlanan bir fotoğraf, Galler Prensesi Catherine’i Londra’nın batısındaki İngiliz kraliyet ailesinin Windsor malikanesinde gösteriyor.

Matt Porteous/Galler Prensi ve Prensesi’nden Bülten


“İyi bir ilerleme kaydediyorum, ancak kemoterapi gören herkesin bildiği gibi, iyi günler ve kötü günler vardır. O kötü günlerde kendinizi zayıf ve yorgun hissedersiniz ve vücudunuzu dinlendirmeniz gerekir. kendini daha güçlü hissediyorsun, başarmak istiyorsun. İyi hissetmenin tadını çıkarın.”

Kate, evden bazı işler yaptığını ve kendini yeterince iyi hissettiği günlerde daha fazlasını yapmaya başlayacağının anlaşıldığını söyledi.

Kate gelmedim The Colonel’s Review geçen Cumartesi günü, İngiliz hükümdarının resmi doğum gününü kutlayan yıllık Renk Bandı geçit töreninin resmi kostümlü provasıydı. 18. yüzyıla kadar uzanan bir gelenek olan Renklileri Birleştirmek, Kral’ın gerçek doğum tarihi olan 75 yaşındaki Charles için Kasım ayıyla örtüşmüyor.

Kate, İrlandalı Muhafızların fahri albayıdır ve askeri birlik, Mayıs ayı sonlarında sosyal medyada prensesin kostümlü provayı kaçırdığı için şimdiden özür dilediği bir mesaj paylaştı.

Kate mektubunda, “Albayınız olmak büyük bir onur olmaya devam ediyor ve bu yılki Albay İncelemesi’nde selamı alamadığım için çok üzgünüm” diye yazdı. “Lütfen tüm alaydan özürlerimi iletin, ancak çok yakında hepinizi yeniden temsil edebilmeyi umuyorum.”

Kate’in kayınpederi Kral III. Charles’dı Kendisine ayrıca tanımlanamayan bir kanser teşhisi konuldu Bu yılın başlarında ve tedavisi sürüyor. Kamu görevlerine geri döndü ve Renkli Birlik Geçit Törenine katılacağını söyledi, ancak geçit töreninde at yerine at arabasına bineceğini söyledi.

READ  Disney'in Splash Mountain yolculuğunu tamamlamasıyla sosyal medya ayağa kalktı