Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Starbucks buz küplerini değiştiriyor

Starbucks buz küplerini değiştiriyor

New York (CNN) Starbucks Buz küplerini değiştirir. Müşterileri bir erime yaşayacak mı?

Soğuk içecek sipariş eden müşterilerin içeceklerinde artık mevcut zincirin küplerinden daha küçük buz parçaları olan “buz küpleri” olacak.

Buz, özellikle el yapımı buzlu içeceklerin artık satışlarının yaklaşık %75’ini oluşturması nedeniyle, kahve devi için temel bir malzemedir. Buz ayrıca müşterileri için bir parlama noktası gibi görünüyor.

Reddit’teki yeni snowboard’a ilk tepkiler Karışık ama tutkulu. Bazıları daha çiğnenebilir veya lapa lapa olduğunu belirtiyor ve Sonic and the Coffee Bean’de kullanılan buza benzediğini iddia ediyor. Sözde “granül buz”un bazı hayranları var, ancak diğerleri bunun içecekleri seyrelteceğinden veya frappuccino’nun dokusunu değiştireceğinden korkuyor.

Şirket, küçük parçaların daha hızlı erimediğini ve küçük parçalara geçişin müşterilerin daha az buz alacağı anlamına gelmediğini çünkü barista aynı buz kepçesini kullandığını söyledi.

Şirketin yeni Ice yinelemesinin testlerinde “son derece olumlu bir yanıt” aldığını söyledi.

Starbucks, yaz için bazı içeceklerini yeniliyor. Geçen hafta, şirket “ek malzemeler gerektirdiğini” söylediği için suyla seyreltilmemiş serinletici bir içeceğin fazladan bir dolara mal olacağını duyurdu.

Serinletici içecekler, aromalı meyve suları ve kuru meyve parçalarının yanı sıra süt, su veya limonata ile soğuk olarak servis edilen, zincirin popüler kahve dışı içecekler serisidir.

yeni Starbucks CEO’su Laxman Narasimhan bunun için yer görüyor Yeni ekipman kurulumunu içeren işi geliştirmek. Starbucks ayrıca 2030 yılına kadar su kullanımını yarı yarıya azaltmayı hedefliyor.

Starbucks yaptığı açıklamada, yeni buz makinelerinin daha az su kullandığını ve önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm mağazalarında kullanıma sunulacağını söyledi.

Narasimhan, “Mağazalarımızı gördüğümüz talebe göre tasarlamak, teknolojimizi geliştirmek, ekipmanlarımızı nasıl yenilediğimizi geliştirmek ve ayrıca temel operasyonlara nasıl tekrar odaklanıp daha iyi yürütebileceğimiz konusunda yapılacak daha çok iş var.” bu ayın başlarında bir kazanç görüşmesinde söyledi.

READ  Chevy'nin ilk elektrikli Blazer'ı 47.000 dolardan başlıyor ve FWD, RWD veya AWD seçenekleri sunuyor