Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Thomas Sherwinsky Cenazesi (1936 – 2021) – Shamokin, PA

ELIZBERG – 346 Market St.’den N. Thomas A. “Dirk” Sherwinsky Sr., kısa bir hastalık ve yavaş ilerlemenin ardından ailesiyle birlikte 25 Kasım 2021 Perşembe sabahı erken saatlerde öldü. 12 yıllık Alzheimer hastalığı.

11 Ekim 1936’da Coal Township’te Anthony J. Ve Julia A. (Shaloka) Sherwinsky’nin oğlu olarak doğdu. Coal City’nin Ferndale bölümünün eski bir sakini ve son 54 yıldır Elizburg’da yaşıyor.

Thomas, 1954’te Coal Township Lisesi’nden mezun oldu ve eğitimine çeşitli profesyonel iş akşam derslerine katılarak devam etti.

7 Şubat 1959’da eski Eleanor D. Shosha, Lady of Mount Carmel Kilisesi’nde Papa Robert Strom ile evlendi.

HH Knoebel Sons Inc. 46 yıl boyunca şirkette çalıştı, çalışmalarının çoğu eğlence parkı, kamp alanı ve kereste bahçesinde tesisatçı olarak çalıştı. 2002 yılında emekli oldu.

Thomas, uzun yıllar gayretle hizmet ettiği Elizburg’daki En Kutsal Tespih Kilisesi’nin Kraliçesi’nin bir üyesiydi; Kolomb Şövalyeleri Peder Charles R. Slog Konseyi Üyesi 14161, Ömür Boyu Üye; Mount Carmel ve Shamokin Knights of Columbus’un eski üyesi; Ve Kardinal Zihniyet Konseyi’nin dördüncü derece üyesi, Columbus Şövalyeleri, Chamomile. 1950’lerde Kara Şövalyeler Araba Kulübü’nün bir üyesi ve Ellisburg Balık ve Oyun Kulübü’nün eski bir üyesiydi.

Hevesli bir avcı ve balıkçıydı ve ailesine bu becerileri öğretmekten büyük gurur duyuyordu.

Thomas bu yıl 62. evlilik yıl dönümünü sevgili eşi Eleanor ile kutladı; Beş çocuk, Thomas a. Sherwinsky II ve hayat arkadaşı Lamar, Michael E. Ve Sandra Sherwinsky, Sunbury RT’den Daly McArthur, Canterbury New Hampshire’dan Susan Sherwinsky, Columbia Cross Roads’dan James J.. Ve Diana Sherwinsky. Ve Treverton Road’dan Kevin J. Sherwinsky; 10 torun, Erin e. Sherwinsky ve önde gelen diğerleri, William Purvis, dau. Caleb d. Ve Jennifer Sherwinsky, Nathan R. Sherwinsky ve nişanlısı Marisa Herb, McLean Reimer-Sherwinsky, Michael J. Ve Tara Sherwinsky, nişanlısı Ryan Davis, Michael Sherwinsky, Abby Sherwinsky, Brianna Sherwinsky ve Luke D. lefer; Bir torun olan Andy Rebounds; Ve birçok yeğen, yeğen ve kuzen.

READ  Türk Dolte Teşkilatı Yüksek Mahkemeler Birliği kurulacak

Ebeveynlerine ek olarak, kız kardeşi ve kayınbiraderi Theresa ve Richard Cherosky tarafından ölümden önce geldi.

Sherwinsky – Thomas A. “Dirk” Sherwinsky, 85, 346 N. Market St., Elizburg. Hıristiyan cenaze töreni Pazartesi günü saat 11’de Elizburg’daki En Kutsal Tesbih Kilisesi Kraliçesi 599 W Center St.’de kutlanacak. Gösterim Pazar günü 18:00 – 20:00, Pazartesi günü ise 9 – 22:15 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Lucas Cenaze Evi Limited, 120S. Market St., Chamomile’de düzenlendi. Bear Cape, All Saints Mezarlığı’na defnedildi. Çiçekler yerine, Kutsal Tespih Kilisesi Kraliçesi’nin anısına veya bağışçının takdirine bağlı olarak anma bağışları yapılabilir.

The News tarafından 26 Kasım 2021’de yayınlandı.