Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turk, Hillsdale Eğitim Kurulu’nun yeni başkan yardımcılığına seçildi

Turk, Hillsdale Eğitim Kurulu’nun yeni başkan yardımcılığına seçildi

JEROMESVILLE — Hillsdale Eğitim Kurulu’nun yapısı, Salı gecesi eski yönetim kurulu başkan yardımcısı Nicholas Atterholt’un ayrılmasının ardından sarsıldı.

Atterhold, yönetim kurulunun Şubat ayındaki toplantısında ayrıldığını duyurdu ve Nisan ayında Hillsdale’deki son toplantısına katıldı.

Salı gecesi yapılan toplantıda, Atterholt’un yerine geçen Keith Yeter ilk toplantısına katıldı ve yönetim kurulu, Melinda Turk’ü yeni başkan yardımcısı olarak seçti.

Turk, Hillsdale Eğitim Kurulu’ndaki ilk dönemine 1 Ocak’ta başladı. Ashland Cleaning’in sahibidir ve Wooster Montessori Okulu’nun yönetim kurulunda başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Türk, Kasım 2023’te seçildi ve görev süresi 2027’ye kadar devam edecek.

Yönetim kurulunda Atterholt’un yerini alan Yetter, yönetim kurulu üyesi olarak ilk toplantısını Salı günü gerçekleştirdi.

Yetter dedi ki Ashland Kanıtı New Jersey merkezli Rekabetçi İş Çözümleri’nde iş danışmanı olarak çalışıyor. Yönetim kurulundaki koltuğu için başvurdu ve Atterholt’un 31 Aralık 2025’e kadar olan görev süresinin geri kalanını dolduracak.

Yeter, yönetim kurulunda görev almayı topluma geri verme fırsatı olarak gördüğü için başvurduğunu söyledi. Kendisinin Hillsdale yerel okullarına gittiğini ve çocuklarının da Hillsdale’den mezun olduğunu söyledi.

Babası Hillsdale’in ilk müdürü olarak görev yaptı.

Yetter, “Harika işler çıkaran harika bir okul” dedi.

Bu bağımsız, yerel raporlama, kısmen Amerika Kolordu üyelerine yönelik Raporumuzun cömert desteğiyle sizlere sunulmaktadır. Ashland İlçesi Topluluk Vakfı.

READ  Finaller Turks ve Caicos adalarına yayılarak Karayipler ve Atlantik bölgelerindeki varlığını güçlendiriyor.