Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları turistleri, Govt-19’a rağmen 2021’de başarılı rekor kırdı

Turks ve Caicos Adaları turistleri, Govt-19’a rağmen 2021’de başarılı rekor kırdı
D.Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu’na 2021’in COVID-19 salgınına rağmen en başarılı yıllardan biri olduğunu söyledi.

Turizm Kurulu’nun yıl sonu rakamları, Ocak ve Aralık 2021 arasında ülkenin 439.372 konaklama ziyareti kaydettiğini gösteriyor.

Bu rakamlar pratik koşullarda övgüye değer olmakla birlikte, 2016 yılında 486.739 konaklama ziyaretçisi veya 448.960 konaklama ziyaretçisi veya 2018’de 441.344 uzun konaklama ile 2019’dan fazla değil.

Yılın son çeyreğinde, yani Eylül-Aralık 2021 arasında, 2021 için seyirci sayısında 2019’un aynı dönemine göre 116.338’den ortalama 122.289 artış görüldü. Bu ön rakamlar toptancılarımız, seyahat danışmanlarımız, otel ortaklarımız ve havayollarının devam eden reklam ve reklam çabalarını yansıtmaktadır.

Turizm Kurulu’na göre, 2021’in performansı yalnızca Temmuz 2019’da işletmeye açık olmasından değil, aynı zamanda Turizm Kurulu’nun ülkeyi gezginler için güvenli olarak pazarlamaya devam etmesinden kaynaklanıyor.

Direktör Pamela Ewing, “Yolcu katılımı, reklam alanı, etkinlikler ve faaliyetler, ortak işbirliğimizle birlikte takdir, Turizm Kurulunun geliştirmekte olduğu ve yapmaya devam ettiği çalışmaları göstermektedir” dedi. Yolculuk. “Bu zor zamanlarda katı, tartışmalı ve tutarlı olduk. Seyahat eden halkın ihtiyaçlarının farkındayız ve onları yalnızca hedefimiz hakkında bilgilendirmekle kalmıyor, aynı zamanda giriş ve güvenlikle ilgili çeşitli protokoller hakkında onları güncel tutmaya çalışıyoruz. 2021 oldu. Gerçekten de bizim için önemli bir yıl ve 2022’nin daha da iyi bir yıl olacağını umuyoruz çünkü yalnızca katılım sayımızı artırmakla kalmıyor, aynı zamanda sunduğumuz ürünü de geliştiriyoruz.

Kurul, iki yeni taşıyıcıyı karşılamada etkili oldu: Orlando, Florida’dan Frontier Airlines ve Minneapolis, Minnesota’dan Sun Country Airlines. Bu, Southwest Airlines’ın Florida, Fort Lauderdale’den dönüşü müzakerelerinde yardımcı olacaktır.

Dahası, Air Canada Toronto’dan ve British Airways’den (BA) Londra Heathrow’dan hizmet vermeye devam etti. Turizm Kurulunun ayrıca BA ve Air Canada ile pazarlama ortaklıkları vardır ve Birleşik Krallık, AB ve Kanada’daki yolculara TCI bulma, rezervasyon yapma ve uçma fırsatı sunar!

READ  Grand Turk Adası'nı ziyaret etme rehberiniz

Kurul, ABD ve İngiltere pazarlarından tanıtım ve basın turları düzenledi. Bu geziler, TCI’yi müşterilerine ve onların yayınlarına tanıtma amacıyla hissedarlara varış yeri ve çeşitli ürün tekliflerimiz hakkında derinlemesine bilgi sağlayarak ülkeyi tanıtıyor.

Geçtiğimiz yıl, Turks ve Caicos Adaları’nda rekor bir yolculuğun yanı sıra lider pazar üreticimiz olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hedeflere yönelik rekor reklamlarla işaretlendi. Turks ve Caicos Turizm Kurulu, adaların kasetini herkes için uygun fiyatlı seçenekler ve tekliflerle birinci sınıf bir lüks tatil destinasyonuna dönüştürmek için çok çeşitli halkla ilişkiler planları ve stratejileri geliştirdi ve uyguladı. , İngiltere yayınlarında önemli yer edinen: Travel & Leisure, Food & Travel, Conte Nost Traveler ve Travel Weekly; Ve ABD: Travel + Leisure Online, Conte Nost Traveler (basılı ve çevrimiçi), Forbes Online, USA Today, ELLE Online, Harbour’s Bazaar Online, CNN Travel, CNBC Travel, The Washington Post Online, People Online, People Magazine Online, MSN Time Out, Marie Claire çevrimiçi, JustLuxe, Departures, TripSavvy, TravelPulse, Travel Weekly, Caribbean Journal ve The Points Guy.

Turizm Kurulu, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Fransa’daki ticaret fuarlarında ve yol gösterilerinde sergilendi. Lüks, seyir, dalış ve su sporları, düğünler, balayı, macera ve eko-seyahat konularına odaklanan vitrinler.

Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, bu yılki Caribbean Journal’dan başlıca aşağıdakiler olmak üzere çok sayıda ödül kazandı: Providentiales, 2022’de Karayipler’de ziyaret edilecek en iyi ada seçildi; Yılın lüks hedefi; Bu yıl The Ritz-Carlton Turks & Caicos’un kazandığı yeni otel; Ve Yılın En İyi Karayip Turizm Direktörü.