Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları Turizm ve Otelcilik Endüstrisi Fuarı Başarılı – Kruvaziyer Sektörü Haberleri

18 Kasım Cuma günü, Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, Grand Turk’teki Yellowman and Sons Oditoryumu’nda bir Turizm ve Konaklama Endüstrisi Fuarı’na ev sahipliği yaptı.

“Turizm ve Otelcilik Kariyer Fuarımızın amacı, öğrencilere Turizm ve Otelcilik alanındaki kariyerlerin ilk akla gelenden çok daha fazlası olduğunu görme fırsatı vermektir. Kariyer Fuarı aracılığıyla, kişinin ilgisi ne olursa olsun, orada olduğunu gösterdik. turizm ve konaklama endüstrisinde çalışmak için her zaman bir fırsattır” dedi. Turizm Kurulu’nun eğitim müdürü ve TEAM koordinatörü Blythe Clare yaptığı açıklamada.

Clare, “HJ Robinson Lisesi öğrencilerinin katılımı ve ilgisinin yanı sıra çeşitli işletmelerin katılımı için çok minnettarız” dedi.

Sergi, ulusal turizm endüstrisindeki çeşitli endüstrileri ve potansiyeli sergilemeyi amaçlıyor.

Helena Jones Robinson Lisesi’nden ödüllü öğrenciler, Grand Turk, Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu ve 2022-23 Turizm Bakanı, HJ Robinson Lisesi’nden Chelsea Bean’in sunumlarını dinlemeye davet edildi.

Çevre ve Kıyı Kaynakları Departmanı (DECR), Coastal Turks ve Caicos, Royal Turks ve Caicos Adaları Polis Gücü, Turks ve Caicos Ulusal Müzesi, Yummy’s Tasty Treats, Departmanı dahil olmak üzere çeşitli kurumlardan temsilciler ile ağ kurma fırsatı buldular. Turks ve Caicos Adaları Community College, Antonio Clark, Chukka, Exclusive Escapes Turları, Grand Turk Cruise Center, Aunty Nan’s Homemade Delights, Invest Turks ve Caicos Adaları ve Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu.

HJ Robinson Lisesi’nde öğrenim gören Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu Mali Kontrolörü Deitra Bean tarafından resmi karşılama töreninin ardından Turizm Bakanı Chelsea Bean’in konuşmasının ardından turizm ve konaklama sektörü hakkında bir sunum yapıldı. Tur Direktörü Mary Lightbourne.

“Turk ve Caicos Adaları dünyanın en iyi turizm ürünlerinden birine sahip ve onlarca yıldır vatandaşlarımıza sunuyor. En iyiler arasındaki sıralamamızı korumak için gençliğimizden başlayarak sektörümüzün geleceğine yatırım yapmalıyız. Mary Lightbourne, “Turizm ve Otelcilik Endüstrisi Fuarımızla yapmayı planladığımız şey de bu” dedi.

READ  Compass'tan Hilary ve Mark Katzenberg ile Celebrity Support Turks and Caicos Resort'ta Satışlar Başladı

Lightbourne, “Gençlerimize yatırım yapmaya devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz ve bu yılki Turizm ve Konaklama Endüstrisi Fuarı’nın başarılı olmasında emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyoruz.”

Turks ve Caicos Adaları’nı Yeniden Keşfedin temasıyla bir ay süren faaliyetlerin ardından Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, Turizm Çevresi Farkındalık Ayı’nı 29 Kasım’da tamamladı.