Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ünlüler son zamanlarda Twitter’daki ücretsiz mavi onay işaretlerinden şikayet ediyor

Ünlüler son zamanlarda Twitter’daki ücretsiz mavi onay işaretlerinden şikayet ediyor

Elon Musk ve ortak Bu aydan itibaren Twitter’da büyük bir değişiklik yapıyor ve bu, oradaki doğrulanmış tüm ünlüleri etkileyecek… ve çoğu bundan memnun değil.

Elbette, yüksek profilli kamuya mal olmuş kişileri tüm normların önemli diğerlerinden ayırmak için yıllardır Bird uygulamasında resmi doğrulama sistemi olarak hizmet eden, gıpta ile bakılan mavi tiklerden bahsediyoruz. Söylenen o ki tüm bunlar Nisan ayında sona erecek.

Sabaha her şeyin biteceğini bilerek bu gece kocamla yatacağım. pic.twitter.com/hYXKNrpsdt

– Chrissy Teigen (@chrissyteigen) 1 Nisan 2023

İleriye dönük olarak Elon, insanlardan Twitter Blue abonelikleri için ayda 8 dolar almaya başlayacağını ve onlara mavi çek satın alma seçeneği sunacağını söyledi. Bununla da kalmayıp miras kontrollerini de durduracak… Soyunun bugün, yani 1 Nisan’da başlaması gerekiyor.

Başka bir deyişle, resmi doğrulama statüsünden yararlanan tüm yıldızlar tıpkı bizim gibi olacak – ve bir avuç dolusu şimdiden yas tutuyor, Chrissy Teigen dahil.

Arkadaşlar, bu hesapta adımın yanında “birdenbire doğrulandı” ile daha büyük sorunlar var. Ama onsuz, bir kişi ben olduğumu iddia edebilir. Yani, onu kaybedersem ✔️ biliyorum ki bu platformdan ayrılacağım. Onunla görünen herkes = bir sahtekar. Bunu size hala görev başındayken söylüyorum.

– Jason Alexander (IJasonAlexander) 28 Mart 2023

Arsız bir yanıtla mavi çek durumuma şaka yollu veda etti… kontrolde kalmak için parayı ödemeyeceğini belirtti. Diğer birçok ünlü için de aynısı, bazıları bu konuda gerçekten üzgün görünüyor. Jason İskender Çekini kaybederse buradan çıkacağını söylüyor.

William Shatner Ayrıca son zamanlarda Twitter’ın yeni alanındaki kontrol ve denge eksikliğinden çok rahatsız görünüyordu, şöyle yazıyordu: “Heyelonmusk, Twitter’a aktarmadığımız mavi çeklerle ilgili bu nedir? 15 yıldır buradayım ve veriyorum ⏰ ve zekice fikirlerin hepsi bupkiler için. Şimdi bana bedava verdiğin bir şeyin parasını ödememi mi söylüyorsun? Bu nedir – Columbia Record and Tape Club?” ve Dionne Warwickonu da ele geçirmişti.

READ  ABD borsaları, Fed'in tercih ettiği enflasyon ölçüsünün yavaşlaması ile yükseldi

Mavi çek için ödeme yapmıyorum. Bu para benim ekstra sıcak latteme gidebilir (ve gidecek). 😒

– Dionne Warwick (@dionnewarwick) 31 Mart 2023

“Mavi çek için ödeme yapmıyorum. Bu para ekstra sıcak kahveme gidebilir (ve gidecek)” yazarsınız. soğuk çay Bu hafta da buna benzer bir şey söyledi… zor durumda kalırsa mavi çekin eksik kalacağına söz verdi. Bildirdiğimiz gibi… Lebron James Söz benzer bir şey.

Görünüşe göre birçok yıldız, ödemeleri gerektiği anlamına gelirse çeklerini kaybetmeye istekli, ancak şu an itibariyle – herkesin hala çeki var … bu yüzden belki de bu bir 1 Nisan Şakası?

Kimliğe bürünmeyi önlemek için birinin gerçekten bir kuruluşa ait olup olmadığını belirlemek önemlidir. https://t.co/nFnr2hFvbY

– Elon Musk (@elonmusk) 31 Mart 2023

Çoğunlukla değil. Sadece birkaç gün önce Elon, insanları Twitter’ın onaylı kuruluş sistemine yönlendiriyordu – bu sistem, şirketlerin, haber kuruluşlarının ve diğer yüksek profilli kuruluşların Twitter’da kimliğine bürünmeden doğrulanmış kalmasını sağlamaya yönelik gibi görünüyor.

Yine de, bireysel gazeteciler vb. Dahil olmak üzere diğer herkes, mavi çeklerini istiyorlarsa para harcamak zorunda kalabilir. Biraz boktan bir şov olacağı kesin… fişlerin nereye ineceğini göreceğiz.

hepinize iyi şanslar Ve dolandırıcılar dikkat… bir şey bize aramızda birkaç kişinin olabileceğini söylüyor.