Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Xbox sunucuları kapalı ve bazı kişiler oturum açamıyor veya oyun oynayamıyor

Xbox sunucuları kapalı ve bazı kişiler oturum açamıyor veya oyun oynayamıyor

Xbox’ın çevrimiçi sunucuları bugün 2 Temmuz’da kapatıldı ve bazı kişiler platformdaki oyunlara ve hizmetlere bağlanmada zorluk yaşadıklarını bildirdi.

İlk başta bundan bahsetmedikten sonra, Resmi Xbox Sunucu Durumu web sitesi Giriş hizmetlerinde “büyük bir kesinti” yaşanıyor. Xbox Ağı gibi büyük bir sunucu ağıyla sonuçlar farklılık gösterebilir ancak birçok oyuncu oturum açamaz. Microsoft oyun hesapları Microsoft, sunucuda sorun olduğunu itiraf etti. Şirket, “Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” dedi.

Xbox Destek hesabı, Microsoft’un “bazı kullanıcıların Xbox Live bağlantısının kesildiğinden haberdar” olduğunu belirtti. Şirket konuyu “araştırdığını” söyledi. 13:00 PT/16:00 EST’den hemen sonra, “soruşturmanın beklenenden daha uzun sürdüğünü” söylediği bir güncelleme yaptı. Xbox Live sunucularının ne zaman çevrimiçi olacağına dair bir bilgi yok.

Eskiden Xbox Live olarak bilinen Xbox Ağı, yarı düzenli olarak bağlantı sorunları ve diğer sunucu sorunlarıyla karşılaşıyor. Ancak bu son ara, hayranları sosyal medyaya şikayette bulunmaya ve hayal kırıklıklarını dile getirmeye sevk edecek kadar önemliydi.

Call of Duty hayranları için bir hesap Charlie Intel bildirdi Bugünkü sorunlardan etkilenenler arasında Call of Duty sunucuları da vardı. Microsoft, şüphesiz sorunları hızlı bir şekilde çözmeyi umuyor çünkü Xbox Ağının önümüzdeki günlerde 4 Temmuz hafta sonu boyunca kullanıcılarla dolup taşacağından emin olabilirsiniz.

GameSpot, sunucu durumu geliştikçe bu hikayeyi güncelleyecektir; bu nedenle en son haberler için bizi takip etmeye devam edin.

READ  Google Chrome artık arka planda şifre bütünlüğü kontrolünü çalıştıracak