Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

69-82. El Gran Canaria Süper Al Türk Telekom

69-82.  El Gran Canaria Süper Al Türk Telekom

Sylven Landesberg, Gran Canaria’yı turnuvanın favorilerinden Türk Telekom’a karşı zafere taşıdı

Silvan Landesberg, Türk Telekom / CP Gran Canaria’dan önce bir Lansman gerçekleştirdi.

L Dreamland Gran Canaria yenilmezliğin durumunu kontrol et Avrupa Kupası’nın B Grubu’nda lider, diğer iki maçta da galibiyetler elde ederken, bu son derece iyi bir konsolidasyona sahip. Türk Telekom Ankara’da (69-82)Bu evin favorilerinden biri ve test ettiğimizde bir seçim 20 sterlin Del Estadonitense Sylvan Landesberg (Üç Üçlü).

Merhaba, ortak amarillos’un fiziki olarak iyi durumda olduğuna sevindim Enoch -Monbus’tan ve Baskonia’dan-. Marco Territorio en la Zona, Besar del Buen Juco Mostrado Danto Por mutluluk e Lemurlar en el İç (11-11).

İlk dönemde Ekvador’da Jaka Lakovic’in zaman aşımı, amarillos’tan beklenenin tam tersi bir etki yarattı. Ankara’yla birleşti Çevrede aynı boya gibi yeni resquicios’larla karşılaştık, yeniden başlatma konsolosluğuna hakim olan isimler (24-15).

Landesberg’den 12 puan

Ambargo nedeniyle, giriş ile ilgili açıklayıcı çözümler Baslar e Prakasa’nın. Ve Landesberg’le ilgili olarak, son saldırıda ortaya çıkan fiziki sorunlar, en büyük saldırı versiyonunun kurtarılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: Açılıştan önce 12 puan eklendi.

Adams e Wallace’ın Finalde adil bir şekilde finale kalan ikinci çeyrekte (18-28) Türk takımını kurtarmak için yola çıktık 42-43.

İkinci bölümde ortamı değiştirin

A la Vuelta del Tunal de Vesturios, Cambio el Signo del Encuentro. El Dreamland Tomaba La Patuda del Choque Ajustando La Defensa İç Mekan, Rakibin çevresinde farklı yüzdeleri onaylayın ve kendi rotasyonunuzda parça klavuzlarını serbest bırakın Nico Brussino, Alcanzando Asi Una Ventaja de Nuevo Puntos (51-60).

Telekom, sorunu çözdü McDuffie e Wallace’ın son dakikalarda, Gran Canaria’nın çağdaş olması ve bankanın derin bankacılığından vazgeçmesi durumunda, lezyonla yüzleşmemek için John ShurnaSon çeyrekte 17 sayıya kadar farkla öne geçtik (59-76).

READ  Türkiye, Ukrayna'nın Herson kentinden 88 Ahıska Türkünü daha sınır dışı etti

Aşağıya doğru, istatistiki istatistiklerde çok az para kazandım ve kıta kampçısı (69-82)’de yeni bir üçlüyü hatırlattım, ki bu da B Grubunun tek resmi resmi gibi, ademe demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes demes b, adme be biz bis la Eurocopa, a la espera A grubundaki özel düellolarda Paris Basketbol ve Hapoel Tel Aviv’i yendiler.

Ficha Technica:

69. Türk Telekom Ankara (24+18+11+16): McDuffie (12), Adams (15), Wallace (12), Ulubay (9) ve Enoch (14) -beşinci isim-; Güler (-), Sibir (6), Akhil (1) ve Testere (-). Katılımcı: Selçuk Ernak.

82. Dreamland Gran Canaria (15+28+17+22): Kljajic (6), Albicy (6), Brussino (8), Pelos (8) ve Happ (8) -beşinci isim-; Lammers (4), Slaughter (-), Pasas (5), Prakasin (9), Salvo (8), Landesberg (20) ve Lopez de la Torre (-). Katılımcı: Jaga Lakoviç.

Hakemler: Matej Poltazar (Slovenya), Jurkis Laurinavicius (Litvanya) ve Vassilis Pitsilkas (Yunanistan). Günahların Ortadan Kaldırılması.

olaylar: PKD Eurocup B Grubu’nun Sexta Jornada muhabiri, Ankara Spor Salonu’nda tartışıldı.