Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gaz fiyatları yükseliyor: Ülke çapındaki yerel manşetler pompadaki acıyı vurguluyor

High gas prices ‘happening now’ due to Biden’s energy policies: Karl Rove

yerel haber kaynakları Ülke genelinde son haftalarda yeniden yükselişe geçen gaz fiyatlarına dikkat çekiyorlar.

Çarşamba günü Oklahoma’daki Tulsa World gazetesi, Tulsa’daki gaz fiyatlarının “bir gecede galon başına 20 sent” yükseldiğini ve bir gün önce 3,38 dolardan sonra 3,59 dolara sıçradığını vurguladı.

Birmingham dışındaki WBRC Cuma günü, “Üç gün önce Alabama’da eyalet ortalaması galon başına 3,19 dolardı. Cuma günü, galon başına 3,32 dolara ulaştık ve bu artmaya devam edecek” diyerek, “Arz ve talebin sonsuza dek değişmesiyle, bu zor Şimdi bakalım ne kadar artış göreceğiz.”

Gaz zamları büyük orta gelirli ülkedeki seçmenleri etkiliyor: ‘Buna kimse karışmadı’

Perşembe günü San Antonio’daki CBS üyesi KENS 5, Teksas gaz fiyatlarının galon başına 3,20 dolara sıçradığını bildirdi ve “bu geçen haftadan dokuz sent ve geçen yılın maliyetinden 35 sent daha fazla” yazdı.

Raporda, “El Paso’daki sürücüler galon başına ortalama 3,56 dolar öderken, Brownsville-Harlingen metropol bölgesindeki sürücüler galon başına en az 3,02 dolar ödüyor” dedi.

Benzin istasyonundan detay. Benzinli tabancalar yakın çekim.
(iStock)

Midwest’te Detroit News, “Michigan’da gaz fiyatları geçen haftaya göre galonu 23 sent artarak yükselmeye devam ediyor” manşetini taşıyordu.

Detroit News Pazartesi günü, “Bu son artış, Michigan sakinlerinin Eylül ayında ödediğinden 33 sent ve geçen yıl bu zamana göre yaklaşık bir dolar daha fazla olan normal kurşunsuz yakıt için ortalama pompa fiyatını 4.17 dolara koyuyor” dedi. AAA-The Auto Club Group’a göre Michigan’ın fiyatı, ulusal ortalamadan yaklaşık 40 sent daha yüksek, 3.80 dolar.

OPEC petrol kesintisinin ardından Washington Post, Biden’ın Suudi Arabistan ile dış politikasını “başarısız” “kötü” olarak nitelendirdi

Chicago’da Fox 32 OPEC’in petrol üretimini keseceğini açıklamasından önce Lincoln Land sakinlerine bir uyarıda bulunarak, “Illinois’te gaz fiyatları yükselirken pompadaki ağrı devam ediyor” dedi.

READ  Dow vadeli işlemleri, piyasanın şahin Fed sinyaliyle bocalamasının ardından yükseliyor; şimdi ne yapıyorsun

FOX 32 Pazartesi günü, “Sonuç olarak, pompa ağrınızın iyileşmeden önce daha da kötüleşmesini bekleyebilirsiniz.” “Benzin fiyatları, burada, Chicago’da Haziran ayında zirve yaptığı yerden hala aşağıda olsa da, ortalama normal galon fiyatı – Triple-A’ya göre galon başına 4,81 dolar – yeniden tehlikeli bir şekilde galon başına 5 dolar seviyesine yaklaşmaya başlıyor. Korkunç.”

Indianapolis’in WISH-TV’si, Indiana’daki gaz fiyatlarının 4 doları aştığını bildirdi ve Salı günü ortalama gaz fiyatının galon başına 4,12 dolara yükseldiğini ve bunun “geçen haftaya göre 16 sent daha yüksek” olduğunu yazdı.

Milwaukee Journal Sentinel Çarşamba günü, “Wisconsin, Milwaukee, Green Bay ve Oshkosh’ta ortalama gaz fiyatları galon başına 4 dolar; batı Wisconsin eyaletteki en ucuz gaza sahip.”

Las Vegas Review-Journal, Out West sakinlerine “gaz fiyatlarının haftada 40 sentten fazla arttığını; düşmeden önce yükselebileceklerini” söyledi.

Las Vegas’ta normal benzin fiyatları, bu hafta galon başına ortalama 5,52 dolar, bir hafta önceki ortalama fiyattan 40 sent fazla, AAA verilerine göre bu, Las Vegas’ta kaydedilen en yüksek ortalama fiyat olan 5,61 dolardan sadece 9 sent daha düşük. Review Journal Salı günü, “Nevada’nın ortalama gaz fiyatı, California’dan sonra ülkedeki en yüksek ikinci fiyat… eyalet ulusal ortalamadan yaklaşık 1,70 dolar daha yüksek ve 91 sent daha düşük,” diye yazdı. California ortalamasından.”

Ekim sürprizi mi? OPEC’in Planlanan Fiyat Artışı Neden Demokratları Hızlandırabilir?

Phoenix’in KNXV-TV’si, “Phoenix gazı neden 5 doların üzerine çıktı?” başlığında soruyu soran sakinlere bir açıklama yaptı.

ABC15 raporu Salı günü başladı “Vadide yüksek sıcaklık düşebilir, ancak gaz fiyatları yükseliyor”.

Makalede, Phoenix’in pompadaki mali sıkıntısının kaynağı olarak California petrol rafinerilerindeki sorunlara yönelen Gasbuddy analisti Patrick D. Haan’ın şu sözlerine yer verildi: “ABC15, California düzenleyicileri tarafından yayınlanan haftalık verilere baktı ve Güney Kaliforniya’daki son petrol girdilerinin rafineriler genellikle 2018’den bu yana en düşükler arasındadır. Arizona ve Nevada gibi eyaletlere ihracat için özel olarak tasarlanmış rafinerilerdeki benzin stokları da çok düşüktür… Arizona, benzininin yaklaşık %60’ını Güney Kaliforniya’dan alır ve çoğu Phoenix bölgesine gider ”

Kaliforniya’nın kendisi Artan maliyetlerle ilgili hikayelerle dolu. Los Angeles Times, “Rekor Gaz Fiyatları, Elektrik Sorunları Kaliforniya’nın Kötüleşen Enerji Kırılganlıklarını Gösteriyor” manşetini yayınladı. CBS Sacramento sunucusu Adrian Moore izleyicilere pompadaki acının “dayanılmaz hale geldiğini” söyledi ve California’nın “başka bir rekordan birkaç sent uzakta” olduğunu belirtti. Oakland’dan FOX KTVU, “Kaliforniya tüm zamanların en yüksek benzin fiyatını kırmak üzere” başlıklı makaleyi yayınladı.

Seattle Times, 3 Ekim’de galonun “ulusal ortalamanın 1,39 dolar üzerinde” olduğu Washington başta olmak üzere, Batı’yı etkileyen gaz fiyatlarındaki “keskin yükselişin” haberini yaptı.

Gazete, “Federal Enerji Enformasyon İdaresi verilerinin bir analizine göre, Seattle bölgesindeki gaz fiyatları, fiyatların Nisan ayından bu yana en düşük seviyeye düştüğü Eylül ayı başına göre, galon başına 5,45 dolardan yüzde 15 arttı.”

CNN Analizi, Gaz Fiyatının Kasım ayında Demokratlara Zarar Verebileceğinden Korkuyor, Başkan Biden “Avlıyor”

Alaskalı bir haber muhabiri Lauren Maxwell Salı günü izleyicilere, Alaska ortalama galon fiyatının 5,41 dolar olduğunu vurgulayarak, gaz fiyatlarının “sadece geçen hafta içinde biraz yükseldiğini” not etmek için “deli değilim” dedi.

Maxwell, “Onu Anchorage’da bu kadar alçakta bulmaya çalışırken iyi şanslar,” dedi.

Yüksek benzin fiyatları, 7 Kasım 2021 Pazar, Beverly Hills, California'da tam hizmet veren bir benzin istasyonunda ilan edildi. Amerika Birleşik Devletleri'nde normal benzinin ortalama fiyatı, son iki hafta içinde 5 sent artarak galon başına 3,49 dolara çıktı.  (Fotoğraf: Associated Press/ Damien Devarganis)

Yüksek benzin fiyatları, 7 Kasım 2021 Pazar, Beverly Hills, California’da tam hizmet veren bir benzin istasyonunda ilan edildi. Amerika Birleşik Devletleri’nde normal benzinin ortalama fiyatı, son iki hafta içinde 5 sent artarak galon başına 3,49 dolara çıktı. (Fotoğraf: Associated Press/ Damien Devarganis)
((AP Fotoğrafı/Damian Dovarganes))

Buffalo, New York’tan WYRK 106.5’in radyo sunucusu Clay Moden, Perşembe günü sakinlerini yolda artan benzin fiyatları konusunda uyardı ve “Araba kullanmayı seviyorum ama yakıt fiyatlarından nefret mi ediyor? Yakında burada NY Eyaleti’nde. Fiyatlar hava durumundan daha fazla değişiyor. benziyor.” Bu günlerde “.

READ  Experian, yapacak bir açıklaman var - Güvenlikle ilgili sorunlar

FOX HABER UYGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Syracuse’daki Spectrum News 1, Cumartesi günü New York’taki şehirlerdeki ortalama fiyatları listeleyerek, “Buffalo’da 3,69 dolar. Rochester’dakiyle aynı fiyat. Syracuse’a devam edersek, benzin orada biraz daha ucuz ve ortalama gaz 3,59. ” dolar. Ve Albany’de 3.64 dolar.”

OPEC duyurusunun ardından FOX 23 Maine, gece boyunca gaz fiyatlarında bir artış olduğunu bildirdi ve sakinleri Perşembe günü uyardı, “Pompadaki ağrı geri geliyor. Gaz fiyatları bir gecede yükseldi ve bu sadece başlangıç ​​olabilir.”

Mısır Arap Cumhuriyeti’nde yapılan kamuoyu yoklamalarına göre, enflasyon ve ekonomi en büyük sorun olmaya devam ederken, gaz fiyatları seçmenlerin endişelerinin başında geliyor. ara seçimler.