Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Genç Türklerin Senk Uygur ilericilerine harcama yasasında ‘hayır oyu’ çağrısı yapılıyor: ‘Neredeyse hiçbir şey alamıyoruz!’

İlerici medya The Young Turks’ün kurucusu Senk Uygur, ilerici milletvekillerini Capitol Hill’de tartışılan uzlaşma tasarısına karşı oy kullanmaya çağırıyor.

İki partili altyapı tasarısını ve trilyonlarca dolarlık sosyal harcama tasarısını geçirmek için mücadele eden Demokratlar arasında büyük bir uçurum var. Buna Meclis’teki ilerici Kafkaslar, Senato’daki daha ılımlı Demokratlar, WVA’dan Joe Mancin ve Kirsten Cinema, Aris dahildir. İkili arasında siyasi çekişme yaşandı.

AOC, Demokratlar sosyal harcama faturası konuşması yapmadıkça altyapı için oy kullanmamakla tehdit ediyor

Uygur, “Uzlaşma yasasında ilericiler için hiçbir şey kalmadı” dedi. Duyuruldu Salı günü. “Kongredeki ilericiler evet oyu verir ve onu deviren kurumsal Demokrat Parti’yi alkışlarlarsa, bir şüphe ve küçümseme duvarı ile karşı karşıya kalacaklar. Tasarı şimdi saçmalık. Hayır oyu.”

Senk Uygur, Pelosi’ye “ana yasa koyucu” diyen herhangi bir muhabirin “gerçek bir muhabir” olmadığını çünkü istediğini elde edemediğini söyledi. (Getty Images üzerinden Eylül Günlük / Spor Dosyası)

Çarşamba günü, Uygur, ücretli aile izninin faturadan çıkarıldığına dair haberler üzerine ikiye katlandı.

Uygur, tweetinde “Demokratlar ücretli aile izninden vazgeçiyor! Tasarı artık işe yaramaz. Demokratlar tam bir kaybeden. #Oy Hayır”

Uzlaşma Yasası: Fatura Metni, Çerçeve: Canlı Güncellemeler Olmadan Pelosi’ye Sorulacak Tablolar

“Başkan Joe Mansin ve Başkan Yardımcısı Kirsten Cinema tarafından oluşturulan bu uzlaşma yasasını geçerlerse, மர JoeBiden’ın mirası Joe Mansin’e ait olacak. Bu bir zayıflık gibi görünüyor. #Oy Hayır” daha sonra yazdı.

Meclis adına görüşmelerde bulunan Pramila Jayapal ve Ro Kanna gibi ilerici milletvekillerinin yanı sıra delegeler Alexandria Okasio-Cortes, Ilhan Omar ve Rashida Tlip gibi “komite” üyelerini davet etti. , Ianna Presley ve Corey Bush Uzlaşma Yasasını bulmaya çalışıyorlar.

READ  Kasırgadan zarar gören Grand Turk yolcu gemisi çağrıları bu hafta kadar erken başlayabilir

“Doğru zihniyetteki hiçbir ilerici, aile tatillerini bile ödemeyen bu iğrenç, iğrenç tasarıya oy vermez. Bu tasarıdan hiçbir şey alamadık!” Uygur bağırdı. “Son iki hafta içinde kaldırılana kadar bu tasarının yanında olduğumuzu bilmek önemli. Sonra Pelosi geçen gün herkese ne olursa olsun neşelendirmelerini söylüyor. Dayanamıyorum.”

Washington, DC - 15 Temmuz: (LR) ABD Temsilcileri.  Ianna Presley (D-MA), Ilhan Omar (D-MN) ve Alexandria Ocacio-Cortes (D-NY), 15 Temmuz 2019'da Washington DC'de ABD Capitol'de düzenlediği basın toplantısında Başkan Donald Trump'ın dört ilerici saldırıya uğradığını sordu. Demokratik Kongre Kadınları Hızlandırılmış, Amerika Birleşik Devletleri'nde mutlu değillerse, "Ayrılabilirler." (Fotoğraf: Alex Vroblevsky / Getty Images)

Washington, DC – 15 Temmuz: (LR) ABD Temsilcileri. Ianna Presley (D-MA), Ilhan Omar (D-MN) ve Alexandria Occasio-Cortes (D-NY) 15 Temmuz’da ABD Capitol’de düzenlediği basın toplantısında duyuldu. Washington, 2019, DC Başkanı Donald Trump dört saldırıya geçti İlerici Demokratik Kongre Kadınları Hızlandırılmış, “Amerika Birleşik Devletleri’nde mutlu değillerse gidebilirler” dedi. (Fotoğraf: Alex Vroblevsky / Getty Images)
(Alex Vroblevski)

Uygur, “İlericiler tüm önceliklerini ortadan kaldırdıktan sonra, diğer Biden yönetimine veya yeni bir lidere sahip olana kadar hiçbir güvenilirlikleri kalmayacak. Her yönden güçlü durmanın ne anlamı var? Şimdi ya sonunda gidecekseniz ne olacak? pes etmek?”

Uygur’un haberi, Ocacio-Cortez’in sosyal harcama faturasına dahil olan altyapı tasarısına “hayır” oyu vermekle tehdit ettiği sırada gelmiş olabilir.

Okasio-Cortes Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “ABD iklim emisyonlarını artırmak için ne kadar etik olarak oy verebileceğimi bilmiyorum” dedi ve oylarını Başkan Biden’ın “Daha İyi İnşa Edildi” planının yapısal “altyapısı”na yönlendirmek için yeterli ayrıntıya dikkat çekti. . “Altı aylık çerçevemiz var. Metne ihtiyacımız var.”

Genç Türkler radyo sunucusu Senk Uygur (C), Goldman Sachs'ın hükümet tarafından kurtarılmasına karşı savaşıyor, dinleyiciler 9 Haziran 2010'da Washington'daki ABD Hazine binasının önünde toplanıyor.  REUTERS / Jonathan Ernst (ABD - Etiketler: Siyasi İşler Sivil Kargaşa Eğlence)

Genç Türkler radyo sunucusu Senk Uygur (C), Goldman Sachs’ın hükümet tarafından kurtarılmasına karşı savaşıyor, dinleyiciler 9 Haziran 2010’da Washington’daki ABD Hazine binasının önünde toplanıyor. REUTERS / Jonathan Ernst (ABD – Etiketler: Siyasi İşler Sivil Kargaşa Eğlence)
(REUTERS / Jonathan Ernst)

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

Meclis Başkanı Nancy Pelosi, D-Kaliforniya, ifade edilen güven Demokratlara yazdığı bir mektupta parti bir anlaşmaya varıyor.

READ  Larry A. TÜRK - WHIZ

Pelosi mektupta, “Vurguladığımız gibi, yasanın öncelikleri ve imaları konusunda Meclis ve Senato tarafından geçirilebilecek ve geçirilmesi gereken anlaşmaya yakınız.” Dedi. “Aynı zamanda, ikili altyapı çerçevesini tamamlamak için önemli bir son tarihle karşı karşıyayız.”

Fox News’den Michael Lee bu rapora katkıda bulundu.